Аграрії в КВН

23 квітня 2012 року
Вже місяць відбувалася підготовка до КВН в НУБіП України. Всі з нетерпінням чекали цієї події, адже «Кубок НУБіП України з КВН» було заплановано провести вперше після довгої перерви 19 квітня 2012 р. І ось, нарешті, цей день настав. Гравці команд готувалися до дебюту, весь день продовжувались репетиції. Близько 16:30 актова зала наповнилась глядачами і вболівальниками. Розпочав відкриття події Дмитренко Ігор, голова Студентської організації університету, який і був ведучим свята. Свої жарти представляли  такі команди: «ТАМАТУТА» (факультет біотехнології), «В ДЕСЯТКУ» (економічний факультет), «АВАРІЙНИЙ ВИХІД» (факультет енергетики і автоматики), «КУЗЬМИЧІ» (факультет аграрного менеджменту), «БОБА І БІБА ІЗ НУБІПА» (агробіологічний факультет), «ПВА» (факультет ветеринарної медицини) та гості університету із ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» - команда «НА ГРАНІ».
Оцінювали майстерність виступів журі у складі: Д. К. Черкашина, директора ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи, М.Д. Мельничука, почесного голови  ВМГО «Спілка молодих аграріїв»,  А.М. Білоуса, начальника НДЧ, голови  ВМГО «Спілка молодих аграріїв», О.В. Наконечної, начальника  відділу виховної роботи та студентських справ, А.О. Муравського, голови профкому студентів та аспірантів НУБіП України.
В 1-ому конкурсі «Візитка» команди привітали всіх глядачів цікавими сценками та мініатюрами. Кращими в завданні, за оцінками журі, було визнано: «АВАРІЙНИЙ ВИХІД»,  «БОБА І БІБА ІЗ НУБІПА»,  «ПВА» - по 25 балів; з «біатлону» - «БОБА І БІБА ІЗ НУБІПА».
Особливо попрацювали команди над приготуванням домашнього завдання. Команда «ТАМАТУТА» показали сценку «Гуртожиток має талант», «В ДЕСЯТКУ» розповіли про «нелегкі» будні студентів на виробничій практиці, «КУЗЬМИЧІ» із аграрного менеджменту - зіграли «Казку», міні-фільм «Шаолінський будяк» запропонували для перегляду гравці «ПВА», мініатюру «На вулицях грузії» - команда факультету енергетики і автоматики «Аварійний вихід». Особливо сподобався глядачам «Супергерой Аграрій» від команди «БОБА І БІБА ІЗ НУБІПА», який допомагав всім оточуючим і, навіть, суддям.
Перемогу здобула команда агробіологічного факультету «БОБА І БІБА ІЗ НУБІПА», ІІ почесне місце посіла команда факультету енергетики і автоматики «АВАРІЙНИЙ ВИХІД», ІІІ місце – команда факультету ветеринарної медицини «ПВА».
Дякуємо всім організаторам, спонсорам, учасникам та глядачам!
Інформаційний сектор ОКСРГ
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook