Землевпорядники освоюють практичні навички з дисципліни «Фотограмметрія та дистанційне зондування Землі» на навчальній практиці

5 липня 2018 року

      У відповідності до навчального плану спеціальності «Геодезія та землеустрій» студенти 3 курсу факультету землевпорядкування проходять навчальну практику з дисципліни «Фотограмметрія та дистанційне зондування Землі» на базі ВП НУБіП «Боярський коледж екології та природних ресурсів» та навчально-науковій лабораторії «Автоматизованих методів управління земельними ресурсами». Загальне керівництво практикою здійснюють завідувач кафедри управління земельними ресурсами професор Ольга Дорош та декан факультету землевпорядкування Тарас Євсюков, а також згідно наказу безпосередніми керівниками є викладачі кафедри Євген Бутенко, Григорій Колісник та Оксана Герасименко.

 


Навчальна практика є важливим елементом навчального процесу студентів. Викладачі не тільки слідкують за проведенням робіт передбачених навчальною програмою, а й залучають студентів до активного проведення дозвілля.
       Цьогорічна практика відрізняється від попередніх оновленою матеріально-технічноюбазою та, власне, самою програмою. Адже студенти мають йти «в ногу» з технічними потребами виробництва. Навчальний цикл практики передбачає формування завдання на аерофотознімання, планово-висотну прив’язку, дешифрування, обробку матеріалів зйомки у спеціалізованій програмі. Кінцевим результатом роботи має стати ортофотоплан місцевості.

 


       Окрема подяка студенту магістратури 1 року навчання Савчуку Святославу та компанії Студії аграрних систем за технологічну та технічну підтримку організації зйомки дроном DJI Fantom 4 Pro, яка була проведена на висоті 100 метрів, з фокусною відстанню 50 мм та отриманням актуальних знімків місцевості у масштабі 1:2000.
       Також цього року студенти познайомились із роботою квадрокоптера DJI Matrice 100, що стало можливим завдяки співпраці із деканатом факультету землевпорядкування. Зйомку території населеного пункту провів заступник декана Олександр Шевченко.

 


      Завданням будь-якого навчання, а особливо навчальної практики є закріплення професійних знань, умінь, компетентностей й отримання нових із орієнтацією на сучасні технології. Такий підхід дозволяє підготувати студентів до непростої та напруженої професійної діяльності у різних сферах суспільних відносин. Адже процес навчання безкінечний, потрібно постійно рости й розвиватись.


Старший викладач кафедри управління земельними ресурсами
Григорій Колісник

 


 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook