Студентка Ірина Шевчук – призер ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Стратегічне управління»
Студентка Ірина Шевчук – призер ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Стратегічне управління»
21 травня 2018 року
16-19 травня 2018 р. у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Стратегічне управління».
Національний університет біоресурсів і природокористування України на олімпіаді гідно представили студентки 4 курсу факультету аграрного менеджменту Ольга Вернигора, Дар’я Євдакова, Ірина Шевчук. Участь в олімпіаді взяли представники вишів з різних регіонів України ‑ загалом 73 студенти.
![](/sites/default/files/u75/1_4.jpg)
ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Стратегічне управління» проходив у два тури. У першому турі учасники олімпіади виконували тестові завдання, у другому – вирішували практичні задачі. При виконанні тестових і ситуаційних вправ учасники користувалися комп’ютерною програмою. Студентки нашого університету успішно справилися із усіма завданнями та набрали високі бали.
![](/sites/default/files/u75/2.png)
Керівництво командою учасників від НУБіП України здійснювала доцент кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського Ольга Гогуля, яка у рамках олімпіади взяла участь у роботі круглого столу «Стратегічний розвиток України: проблеми та перспективи».
![](/sites/default/files/u75/20180518_110432.jpg)
Після підсумку двох етапів олімпіади, командою журі були оголошені переможці олімпіади. За результатами ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Стратегічне управління» Ірина Шевчук посіла ІІІ місце. Переможці та учасники олімпіади отримали дипломи, грамоти, цінні подарунки.
![](/sites/default/files/u75/20180518_132823.jpg)
Вітаємо Ірину Шевчук та бажаємо їй подальших успіхів і перемог!
Василь Горьовий,
завідувач кафедри менеджменту ім. проф. Й.С.Завадського
завідувач кафедри менеджменту ім. проф. Й.С.Завадського