Робочий візит делегації ВП НУБіП України «Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О.Майнової» до Франції

12 грудня 2017 року

       З 3 грудня по 8 грудня делегація ВП НУБіП України «Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О.Майнової» в складі директора коледжу Гордієнко О.В., заступника директора з навчальної роботи Петренко Ю.В., головного бухгалтера
Васюк О.А. з робочим візитом відвідали сільськогосподарський ліцей м. Оберне (Франція).

      На власному досвіді переконались, що освітня платформа дуального навчання передбачає поєднання формальної освіти і неформального навчання, отриманого на роботі і через роботу. На прикладі сільськогосподарського ліцею ознайомились із системою освіти Франції, структурою навчальних планів та навчальним процесом, системою формування висококваліфікованих педагогічних працівників, поєднанням діяльності роботодавців і навчальних закладів.

      Акцент співпраці агробізнесу Франції і сільськогосподарських ліцеїв поставлений на інновації, науці та підготовці сучасного фахівця.

      Укладання договору про співпрацю та обмін досвідом, сподіваємось, дасть змогу підвищити якість навчального процесу в коледжі, стане поштовхом до розвитку дуального навчання та налагодженню тісних взаємозв’язків з роботодавцями регіону. Адже сучасна ціль здобуття освіти – це професійна дієздатність.

      Одночасно в період децентралізації та створення об’єднаних територіальних громад цікавим і пізнавальним стало вивчення досвіду формування адміністративно-територіального устрою Франції, зокрема відвідування та офіційний прийом в Раді департаментів Ельзасу, зустрічі в Раді Європи та Європейському Парламенті
(м. Страсбург) з першим заступником постійного представника України в Раді Європи та його помічником, а також представниками французької асоціації «Привіт дітям Чорнобиля».

 

Юлія Петренко,

заступник директора з навчальної роботи 


Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook