Один день з життя першокурсників

11 листопада 2017 року

Минуло більше двох місяців як ми стали студентами агробіологічного факультету НУБіП України. Звичайно, ще не можна сказати, що ми повністю адаптувалися до свого нового статусу, але вже певний досвід маємо. Ним і хочу поділитися на прикладі одного дня нашого студентського життя.

Безумовно, найважливішою частиною робочого дня першокурсника є навчання. «Чим більше знаєш, тим більше можеш» - так казав французьський письменник Е.Абу. І чим краще ти навчаєшся, тим реальнішим є шанс отримувати стипендію в наступному семестрі – так говорить студентська мудрість.

Того дня із самого ранку настрій у нас був бойовий, бо за розкладом - хімія, а це означає, що на нас очікують усі складнощі цієї науки, але також і цікаві відкриття. У хімічній лабораторії ми зазвичай експериментуємо! А це якраз те, чого нам так не вистачало під час шкільних уроків! Ми просто-таки відчуваємо себе дослідниками. Це дуже захоплююче заняття, часом веселе і завжди пізнавальне! До того ж наш вимогливий, проте об’єктивний викладач - Дмитро Анатолійович Савченко - пояснить, запитає, перевірить виконання і жодного з нас не залишить без уваги.

По закінченню пар наше активне життя набуває нових відтінків. Чим займаються першокурсники у вільний від занять час? Насправді буває по різному….  Проте одне є беззаперечним –  сумувати нам нема коли!