Робоча програма щодо створення навчально-науково-виробничих лабораторій кафедр у ВП НДГ НУБіП України

3 березня 2011 року

Створення навчально-науково-виробничих лабораторій кафедр у ВП НДГ НУБіП України з метою поліпшення практичної підготовки студентів таїть в собі великий потенціал для поліпшення практичної підготовки студентів університету в комплексі з виконанням завдань наукових досліджень і стажуванням магістрів, аспірантів і докторантів на базі цих лабораторій.
З метою поліпшення матеріально-технічного та науково-методичного забезпечення діяльності навчально-науково-виробничих лабораторій кафедр у ВП НДГ НУБіП України як бази для активної участі у практичній підготовці студентів бакалаврату, магістрантів, аспірантів і докторантів та поєднання її з дослідницькою роботою молодих вчених слід розробити відповідне нормативно-правове забезпечення виконання робіт навчально-дослідницького характеру на основі поєднання зусиль навчально-педагогічного та наукового потенціалу ННІ.
У 2009 р. апробація таких підходів до комплексного вирішення питань науки і одночасного практичного навчання студентів в окремих підрозділах університету показали їх перспективність.
Запровадження комплексної системи практичного навчання студентів бакалаврату, магістрантів, стажування НПП та одночасного виконання окремих наукових завдань за означеною програмою дозволяє вирішувати одночасно комплекс завдань навчально-наукової діяльності кафедри у цілому та кожного її співробітника окремо, з одночасним визначенням кінцевих результатів, вартості кожного заходу, суми залучених в процесі практичної підготовки студентів спеціальних коштів.
Всі види такої діяльності кафедри регламентуються календарними планами виконання робіт. Розрахунок потреби коштів на виконання робіт програми подається у вигляді додатків до Програми.
Просимо Вас розглянути проект запропонованої Програми та комплект нормативних документів для науково-організаційного, методичного і технічного забезпечення діяльності навчально-науково-виробничих лабораторій кафедр ННІ у ВП НДГ НУБіП України, внести доповнення виправлення та зауваження з метою поліпшення змісту цих документів. Пропозиції просимо надати навчальну або наукову частини до 4 березня ц.р.
 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook