IІI Всеукраїнська науково-практична конференція «Перспективи і тенденції розвитку конструкцій та технічного сервісу сільськогосподарських машин і знарядь»

2 квітня 2017, 22:45

 29 березня 2017 р. розпочала роботу IІI Всеукраїнська науково-практична конференція «Перспективи і тенденції розвитку конструкцій та технічного сервісу сільськогосподарських машин і знарядь». Конференція проходитьв м. Житомирі на базі факультету інженерії та енергетики Житомирського національного агроекологічного університету та відділення «Агроінженерія» Житомирського агротехнічного коледжу.

                Основна тематика конференції:
·     Стан та перспективи розвитку машин для рослинництва;
·     Стан та перспективи розвитку  машин для тваринництва;
·     Технічний сервіс;
·     Надійність машин;
·     Енергетика, енергетичні засоби електротехнології та автоматизації;
·     Закономірності процесів тертя та зношування деталей сільськогосподарської техніки.
·     Біоенергетичні системи та відновлювальна енергетика.
На відкритті конференції з вітальним словом виступив Тимошенко М.  М. – співголова оргкомітету, кандидат економічних наук, доцент, директор Житомирського агротехнічного коледжу.
         У роботі пленерного засідання конференції від факультету конструювання та дизайну взяли участь НУБіП України взяли участь: декан факультету, доцент кафедри надійності техніки Ружило З.В., завідувач кафедри надійності техніки, професор Бойко А.І., доцент кафедри надійності техніки Новицький А.В.
         Від механіко-технологічний факультет НУБіП України у роботі пленарного засідання конференції взяли участь: завідувач кафедри тракторів, автомобілів та біонергосистем професор, Голуб Г.А., завідувач кафедри механізації тваринництва, доцент Хмельовський В. С., к.т.н., доцент Ачкевич О.М.
Спектр питань, які були обговорені на конференції був достатньо широким: перспективи розвитку машинобудування в Україні; аспекти забезпечення надійності техніки;наукове забезпечення біотехнологічних та біоенергетичних процесів в аграрному виробництві; адаптивне машинне доїння – інноваційний розвиток доїльних систем.
         Співробітники кафедри надійності техніки факультету конструювання та дизайну висловлюють слова вдячності за гостинність професорсько-викладацькому складу відділення «Агроінженерія» Житомирського агротехнічного коледжу та факультету інженерії та енергетики Житомирського національного агроекологічного університету.
 
 
Доцент кафедри надійності техніки Андрій Новицький.

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook