НПП і студенти механіко-технологічного факультету - учасники виставки «Зернові технології»

15 лютого 2017 року
м. Київ, компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

 

15 лютого у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» завершився останній день роботи головних аграрних подій сезону -  виставок «Зернові технології».

Масштаби виставки вражали! Адже її учасниками стали понад 500 компаній з 23 країн світу. Свої Національні експозиції представили Франція, Німеччина, Нідерланди, Велика Британія, Чехія, Данія та вперше – Австрія.

Цьогорічна експозиція об'єднала учасників на 28 000 кв.м.

За три дні роботи виставок їх відвідало близько 19 000 чоловік.

Організатор виставок – лідер виставкового бізнесу України – компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

Виставки проводилися за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини, Німецької асоціації виробників сільськогосподарської техніки VDMA, Національного агентства з підтримки французької економіки Business France, виставкової компанії IFWexpo (Німеччина), ВГО «Українська аграрна конфедерація», асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».

«Зернові технології» відвідали Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман та Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий.

У церемонії урочистого відкриття виставок взяли участь Голова правління компанії «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» Іванов Володимир Андрійович,  Міністр сільського господарства чеської республіки Пан Маріан Юречка, Надзвичайний та Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Пан Ернст Райхель, надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Нідерланди В Україні Пан Кейс Ян Рене Кломпенхаувер, Надзвичайний та Повноважний Посол Великої Британії в Україні Пані Джудіт Гоф, Заступник Голови Місії при Посольстві Королівства Данія в Україні Єва Марія Фріда Барльозе, Торговельний радник, Директор Business France в Україні Пан Алексі Струве, Торговельний Радник при Посольстві Австрії в Україні Пан Германн Ортнер.

Завдяки участі у виставках провідних міжнародних та вітчизняних брендів – виробників матеріальних ресурсів для сільського господарства, насиченій  та потужній діловий програмі, партнерству з відомими світовими організаціями  «Зернові технології», стали головним інтелектуальним майданчиком та ефективною маркетинговою платформою для розвитку і просування компаній на вітчизняному та міжнародному ринках.

Яскравими заходами виставок стали:

  • День Франції в Україні.
  • VIII Голандсько-український агробізнес-форум з професійного картоплярства.
  • III Британсько-український агробізнес форум «Агробізнес майбутнього: інвестиції в рентабельність».
  • Всеукраїнський конкурс з визначення кращих брендів ресурсного забезпечення агропромислового комплексу «Агробренд 2017».
  • Міжнародна конференція «Соя і продукти її переробки: ефективне виробництво, раціональне використання».
  • Науково-практичний семінар «Сучасне кролівництво. Інновації. Технології. Практичний досвід».

 

Заступник декана з наукової роботи МТФ Іван Роговський

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook