26 серпня – розширене засідання вченої ради університету за участю завідувачів кафедр!

26 серпня 2016, 10:00
Корпус № 10, ауд. № 228

26.08.2016 р. о 10-00 в ауд. 228 корп. № 10 
відбудеться засідання Вченої ради НУБіП України

Порядок денний:

1. Про підсумки діяльності науково-педагогічного колективу Університету в 2015-2016 навчальному році та завдання на новий навчальний рік. Доповідають: ректор, д.пед.н., проф. Ніколаєнко Станіслав Миколайович; перший проректор, д.с.-г.н., проф., академік НААН України Ібатуллін Ігор Ілліч; проректор з навчальної і виховної роботи, д.е.н., проф., академік НААН України Кваша Сергій Миколайович; проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку, к.е.н., доцент Ткачук Вадим Анатолійович.

2. Про висунення кандидатів у дійсні члени (академіки) та члени-кореспонденти НААН України. Доповідає ректор, д.пед.н., проф. Ніколаєнко Станіслав Миколайович (таємне голосування).

3. Про висунення кандидатів на здобуття стипендії Кабінету Міністрів України для молодих учених у 2016 році. Доповідає ректор, д.пед.н., проф. Ніколаєнко Станіслав Миколайович (таємне голосування).

4. Про формування проектів фундаментальних і прикладних науково-дослідних робіт на 2017 р. Доповідає перший проректор, д.с.-г.н., проф., академік НААН України Ібатуллін Ігор Ілліч.

5. Про проведення свята «День знань» 1 вересня 2016 р. Доповідає директор ННЦ виховної роботи та соціального розвитку, к.с.-г.н., доц. Коваленко Віталій Петрович.

6. Про затвердження плану роботи Вченої ради НУБіП України на 2016-2017 н.р. Доповідає учений секретар, к.е.н., доц. Барановська Оксана Дмитрівна.

7. Про рекомендації навчально-методичної ради НУБіП України. Доповідає проректор з навчальної і виховної роботи, д.е.н., проф., академік НААН України Кваша Сергій Миколайович.

8. Різне

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook