Лісівничі надії Лубенської весни

10 квітня 2016 року

     На теренах Лубенського лісотехнічного коледжу відбулись дві події, які зорієнтовані на кадрове забезпечення лісової галузі України висококваліфікованими фахівцями. 
     До коледжу завітав директор ННІ лісового і садово-паркового господарства НУБіП України проф. Петро Лакида. Разом з директором коледжу к.с.-г.н. Романом Сендзюком вони провели зустріч з випускниками лісового, садово-паркового та деревообробного відділень, які сьогодні стоять перед вибором своєї майбутньої дороги – продовження навчання в університеті, або працевлаштування на виробництві і отримання вищої лісівничої освіти за заочною формою навчання. Після ґрунтовної презентації відбулась цікава дискусія між директором ННІ ЛіСПГ та студентами.

     Не менш важлива подія у житті лісівників України, яка стартувала у цьому ж коледжі в понеділок – Всеукраїнський семінар працівників кадрової роботи територіальних органів, підприємств, установ та організацій безпосереднього підпорядкування Державного агентства лісових ресурсів України, де зібралось понад 35 кадровиків з усієї України. Вітальні слова Начальника Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства, випускника нашого університету Юрія Тараненка, директора коледжу Романа Сендзюка, мера міста Лубни Олександра Грицаєнка Начальнику управління кадрового забезпечення, організаційної роботи та міжнародних відносин Державного агентства лісових ресурсів України Алла Святецька.

     Петро Лакида коротко інформував присутніх про можливості НУБіП України в забезпеченні лісової галузі висококваліфікованими фахівцями, особливостями вступу абітурієнтів у 2016 р. та навчання в університеті.

Роман Василишин,
директор НДІ лісівництва та декоративного садівництва 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook