Школярі Київщини зацікавились перспективами навчання на ветеринарному факультеті

7 березня 2016 року

    Ефективність майбутньої вступної кампанії прямо залежить від профорієнтації майбутніх абітурієнтів. Із метою поширення інформації про наш університет, співробітники кафедри фізіології, патофізіології та імунології тварин професор В.О. Трокоз, доцент Я.П. Криця під керівництвом завідувача кафедри, доктора ветеринарних наук, професора, академіка АН ВО України, лауреата премії ім. С.З Ґжицького В.І. Карповського провели зустрічі з учнями випускних класів шкіл Київської області. Зокрема, проведена профорієнтаційна робота в навчально-виробничому комплексі (НВК) №1 смт. Ставище, до складу якого входить середня школа та педагогічний ліцей, НВК №2 та Бесідському НВК Ставищенського району.

     Під час зустрічей школярі отримали докладну інформацію про структуру НУБіП України, спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, переваги навчання в нашому університеті. Наголошено, що наш університет є одним із найпотужніших вищих навчальних закладів України та бере участь в міжнародних рейтингах. Особлива увага була приділена місцю університету серед провідних ВНЗ України, удосконаленню матеріальної бази та розвитку міжнародних зв’язків. Значний інтерес серед учнів викликала презентація матеріально-технічної бази університету, його культурного та спортивного життя, міжнародних програм.
     Окремим пунктом агітації булла розповідь завідувача кафедри В.І. Карповського про навчання на факультеті ветеринарної медицини, його історію, традиції, а також перспективи для майбутніх випускників.

     Також запрошено учнів до навчання на підготовчих курсах НУБіП України, що дає можливість абітурієнтам при цьому отримати додаткові бали із фахових предметів при вступі.
     Після виступів співробітників НУБіП України учні-випускники мали можливість задати свої питання. Їх цікавила вартість навчання, обсяги державного замовлення, можливості реалізації спортивних та мистецьких талантів, участі у програмах з іноземними університетами-партнерами, побутові умови в гуртожитках та можливості подальшого працевлаштування. На всі питання майбутні абітурієнти одержали вичерпні відповіді. Учні зацікавилися отриманою інформацією, а деякі з них висловили бажання вступити до нашого університету. Адже правильний вибір професії – запорука успішного та щасливого майбутнього життя людини.

     Окремим пунктом поїздки Ставищенським районом Київської області було районе управління ветеринарної медицини. Під час конструктивної бесіди з керівництвом цієї установи, зокрема начальником управління, магістром ветеринарної медицини С.П Коберником, який, до речі, закінчив магістратуру в НУБіП України, було наголошено на необхідності підвищення кваліфікації працівників ветеринарної медицини району шляхом навчання на факультеті ветеринарної медицини та курсах підвищення кваліфікації в НУБіП України.

     Продовжив профорієнтаційну естафету доцент кафедри фізіології, патофізіології та імунології тварин Дмитро Криворучко, провівши зустріч із учнями випускних класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 м. Вишневого. Дмитро Іванович увів старшокласників в екскурс історії, структури, діяльності, умов вступу та навчання в НУБіП України, особливо на факультеті ветеринарної медицини.

     Учні дізналися про особливості навчального процесу при підготовці фахівців ветеринарної медицини, матеріально-технічну базу, участь молоді у спортивному та культурно-масовому житті університету та факультету, студентському самоврядуванні тощо. Детально Дмитро Іванович зупинився на перспективах випускників факультету у плані працевлаштування, у тому числі і за кордоном, оскільки в університеті існують міжнародні програми обміну студентами з європейськими університетами-партнерами.

Запрошуємо випускників шкіл, коледжів і технікумів на зустріч 12 березня на День відкритих дверей!

Ю. Харкевич,
старший викладач
В.О. Трокоз,
професор кафедри фізіології, патофізіології
та імунології тварин

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook