Живемо за принципом «освіта впродовж життя»

6 січня 2016 року
Ніжинський агротехнічний інститут

Уже стало традицією щороку в січні під час зимових канікул проводити цикли науково-методичних практичних семінарів для викладачів Ніжинського агротехнічного інституту та Ніжинського агротехнічного коледжу. Даний рік не став винятком.

Тематика семінарів «Аграрна вища освіта – 2016» була визначена заздалегідь і включає такі питання: «Інноваційні освітні технології у вищій школі», «Формування інформаційно-аналітичної компетентності науково-педагогічних та педагогічних працівників засобами інтелектуальних технологій (тренінг)», «Методологічні тенденції розвитку сучасної освіти».

5 січня, стартував перший етап даних семінарів за темою «Інноваційні освітні технології у вищій школі». Відкрила семінар заступник директора інституту Світлана Толочко, яка акцентувала увагу присутніх на необхідності безперервної освіти науково-педагогічних працівників і наявних для цього можливостях у зв’язку з канікулярним періодом. Зауважила, що для того, щоб іти в ногу з часом, кожному викладачеві незалежно від наукового ступеня, стажу роботи тощо необхідно належно використовувати можливості дистанційного навчання з використанням потужностей платформи MOODLE.

Директор Ніжинського агротехнічного коледжу Олена Литовченко привітала всіх присутніх з початком роботи семінарів, побажала плідної співпраці, вагомих здобутків, творчого неспокою та невпинного руху вперед у власному саморозвиткові.

Завідувач відділу технічних засобів навчання, інформатизації та дистанційної освіти, адміністратор навчальної платформи MOODLE Анатолій Заверткін зупинився на питаннях структури та методології створення курсу дистанційного навчання. Цікаво та доступно подана теоретична інформація знайшла своє продовження у практичних заняттях викладачів щодо вдосконалення власних електронних комплексів навчальних дисциплін.

Викладач коледжу Віктор Горбач розповів про можливості використання віртуальних тренажерів в освітньому процесі, зокрема під час вивчення дисципліни «Правила дорожнього руху».

Про використання комп’ютерних технологій в бібліотечній справі інформацію надали завідувач бібліотеки Любов Ємець та бібліотекар Альона Пархоменко.

Власним досвідом використання програми XMIND під час викладання дисциплін соціально-гуманітарного циклу поділився Володимир Шевченко, голова циклової комісії коледжу.

Цікаві виступи доповідачів укотре підтверджують: творчий підхід до своєї справи – запорука успіху. Тож не зупиняймося у власному розвиткові!

Наталія Шевченко, ст. викладач кафедри соціально-гуманітрних дисциплін


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook