ОП Бакалавр "Біомедична інженерія"

Загальні відомості про ОП, історію її розроблення та впровадження

Освітньо-професійна програма 163 «Біомедична інженерія» є нормативним документом НУБіП України, у якому визначено основні компетентності, зміст та нормативний термін підготовки за першим (бакалаврським) рівнем, встановлено вимоги до змісту, обсягу та тривалості освітніх компонентів професійної підготовки фахівців.
Національний університет біоресурсів і природокористування України (НУБіП України) є державним закладом і функціонує відповідно до чинного законодавства та Статуту університету. НУБіП України відноситься до категорії дослідницьких університетів, є провідним закладом вищої освіти з підготовки фахівців для агропромислової та природоохоронної галузей економіки.
Підготовка здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня в галузі знань «Хімічна та біоінженерія» здійснюється в ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження НУБіП України, який на підставі рішення вченої ради університету від 25 лютого 2009 року, та наказу ректора НУБіП України № 187 від 10 березня 2009 року створено, як ННІ енергетики і автоматики, а в 2015 році отримав нинішню назву ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження.
Підготовку бакалаврів першого рівня вищої освіти з ОП «Біомедична інженерія» спеціальності 163 «Біомедична інженерія» здійснює кафедра «Автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І.І. Мартиненка». Навчальний процес за програмою забезпечують науково-педагогічні працівники – 23 у т.ч.: доктори наук, професори – 10; кандидати наук, доценти – 11; кандидати наук, старші викладачі 1; асистенти без наукового ступеня – 1. Кафедра використовує 6 спеціалізованих лабораторій, проблемну науково-дослідну лабораторію «Інтелектуальні управляючі системи в АПК», 4 комп’ютерні класи, оснащені сучасним навчальним і науковим устаткуванням.
ОП розроблена згідно нормативно-правової бази, що регулює питання здобуття вищої освіти. Створенню ОП передувала системна робота з формування програмних результатів навчання, які б чітко відповідали вимогам ринку праці до фахових компетентностей і, вже на підставі затребуваних ринком праці компетентностей, формувались робочі програми навчальних дисциплін. Обсяг ОП у 2021 р. - 240 кредитів ЄКТС. Термін навчання 3 роки 10 міс. за денною формамою навчання.
Перелік компетентностей випускника сформований з урахуванням сучасних вимог до здатності розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми у біомедичній інженерії. Проектною групою на підґрунті освітньої програми розроблений навчальний план, який визначає перелік та обсяг навчальних дисциплін у кредитах ЄКТС, послідовність вивчення дисциплін, форми проведення навчальних занять та їх обсяг, графік навчального процесу, форми поточного і підсумкового контролю. Атестація випускників ОП проводиться у формі публічного захисту кваліфікаційної роботи

 

Syllabus

Практична підготовка

 

Гарант програми

Никифорова Лариса Євгенівна

д.т.н., професор кафедри автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І.І. Мартиненка


Контактна інформація для надсилання відгуків та пропозицій щодо покращення ОП:
моб.тел.: (067) 3787-08-82,

@mail: [email protected]

 

 

Рецензії та відгуки роботодавців

 

 

Інформація щодо змісту ОП Бакалавр

ОП Бакалавр 2021

Стандарт вищої освіти 163 спеціальність

 

Інформація про вибіркові компоненти (дисципліни)

Перелік вибіркових компонент ОП

 
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook