На факультеті ветеринарної медицини відбулася всеукраїнська акція "День добра", приурочена до Дня Європи

16 травня 2015 року
Факультет ветеринарної медицини, гурт. №6

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

Рішення щодо відзначення 9 травня Дня Європи в Європейському Союзі було прийнято у 1985році на Саміті Ради ЄС у Мілані. До 1997 року це свято мало переважно культурно-мистецьку спрямованість та носило обмежений характер.

У 1997-1998 роках до святкування Дня Європи залучилися держави-кандидати на вступ до ЄС. У цих країнах святкування набуло певного політичного забарвлення і було спрямоване на формування громадської думки стосовно підтримки вступу до Євросоюзу. Проводилися регіональні конференції та круглі столи; публічні дебати, виступи на телебаченні та радіо громадських діячів; широка інформаційно-роз’яснювальна кампанія; культурно-розважальні програми та спортивні змагання тощо.

Україна – єдина держава не член ЄС, в якій на державному рівні відзначається День Європи (цей день святкують також у країнах-кандидатах – Македонії, Туреччині).

Щорічне відзначення згаданого заходу в нашій державі започатковано Указом Президента України від 19 квітня 2003 р. № 339, яким встановлено датою святкування в Україні Дня Європи третю суботу травня.

До святкування Дня Європи також долучилися і студенти факультету ветеринарної медицини. В рамках всеукраїнської акції "День добра", приуроченої до Дня Європи, студентами гуртожитка №6 було проведено висаджування кущів на території, яка закріплена за факультетом. Таким чином наше місто стало ще більш зеленим, а ми ще більше наблизилися до нашого західного партнера.

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook