Свято патріотизму, допомога ЗСУ і профорієнтаційна зустріч у Каневі

28 лютого 2024 року
  Звiтую і радiю! 23 лютого 2024 р. у славному Каневі відбулася одна з найпотужнiших моїх iмпрез, присвячена Героям Революції Гідности і 2-й річниці широкомасштабної московсько-української війни. Чудовий звук, свiтло, понад 500 школярiв, вчителiв, активiстiв у залi величного Канiвського БК. А головне – ось цi колеса, иншi запчастини, якi вже в 72-й бригадi iмені Чорних запорожцiв. 9 тис. грн. зiбрано для цього на концертi, ще 4600 грн – за мою книгу «Людина i нацiя. Час воїнів».
  Зустріч відвідали старшокласники шкіл Канівської ОТГ, студенти Канівського коледжу культури і мистецтв, інтелігенція міста, представники влади. Ось один з відгуків учасників дійства (майбутніх студентів НУБіП): «Учні Таганчанського ліцею відвідали благодійну бесіду-концерт з Володимиром Гонським, яка відбулася 23 лютого в Канівському МБК.
  На зустрічі обговорювалися важливі етапи боротьби українського народу за свою ідентичність, згадували Січових Стрільців і УПА, борців Холодного Яру та діячів УНР. В ході зустрічі спікер ділився спогадами про події Революції Гідності, згадував героїв Майдану та ветеранів АТО, декламував власні вірші та вірші відомих поетів-борців за Україну. Під час творчого вечора звучали відомі пісні в авторському виконанні. Головним меседжем, який звучав на зустрічі, були слова: «Любіть і бережіть свою рідну країну, лише тут ми вдома, лише тут ми господарі. Підтримуйте наших захисників і словом, і ділом. Треба єднатися у боротьбі за свою свободу та вірити в нашу Перемогу». Учні закладу освіти долучилися до збору коштів на потреби ЗСУ та придбали книгу «Людина і нація. Час воїнів», яку автор особисто підписав. Зустріч була емоційною і нікого не залишила байдужим».
  «Дякуємо безмежно Володимир Гонський, за благодійний концерт у місті Каневі, на якому були зібрані кошти і віддані на підтримку військових з 72 бр. Чорних Запорожців На кошти, зібрані на заході, буде закуплено автозапчастини для ремонту їхніх автомобілів, на яких вони їздять виконувати бойові задачі на нульові позиції» – написала волонтер і дружина Воїна ЗСУ Юлія Ковтун.
 
  Особлива дяка за суперорганiзацiю: Віра Носенко (Товариство "Україна-Світ"), Яків Прогнімак, Дмитро Іванов, Євгенія Смерека, канiвська мiська влада, Йоган Канюк! Розкiшна бас-гiтара, бек-вокал i тех. допомога – Анатолій Бабич!!! Авто й чудовий виступ – Супергерой України Балух Володимир.
 
 

  До нових звитяг, iмпрез i перемог, братове!

https://www.facebook.com/100001627735232/videos/430009109374433

 
 
Володимир Гонський,

ННЦ виховної роботи і соціального розвитку 


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook