Студмістечко: заміна старого підлогового покриття в гуртожитку №7

20 лютого 2024 року
  Для колективу кампусу наближення весни – це пора активних ремонтних робіт, упорядкування прилеглої території, а головне формування плану чітких дій задля якісної підготовки гуртожитків до початку поселення студентів нового набору. Цей рік не стане виключенням, заплановано багато проєктів, які вже мають реальні плани на втілення у життя.

  У гуртожитку №7, де мешкають студенти ННІ енергетики автоматики і енергозбереження та факультету інформаційних технологій старий паркет міняють на сучасний лінолеум таркетт. Серед великого асортименту покриттів для підлоги саме лінолеум займає лідируючі позиції. Адже лінолеум відрізняється доступною ціною, простотою укладання, і не вимагає використання надзвичайних інструментів або навичок.

 

  Перед тим, як приступити до покриття поверхні лінолеумом встановили та відшліфували плити OSB. Станом на зараз бригада професіоналів постелили лінолеум на 4, 5 поверхах, а на третьому саме тривають роботи. Проте завершеного вигляду підлогове покриття набуде лише після встановлення плінтуса.

  Як зазначає Сергій Стецюк, директор студентського містечка, – прийняте рішення заміни підлогового покриття на поверхах не тільки надасть естетичного вигляду коридорам, а також покращить теплоізоляцію та вологостійкість. Професійний підхід і якісна робота працівників ремонтно-будівельної бригади університету значно продовжить термін експлуатації підлогового покриття.
  Працюємо далі!

Марта Колич, Мирослава Терлецька,
фахівчині студентського містечка

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook