Освіта - це інвестиція у майбутнє: профорієнтаційна робота кафедри хірургії і патофізіології ім. акад. І.О. Поваженка триває!

28 січня 2024 року
ФВМ НУБіП України

   В січні старшим викладачем кафедри хірургії і патофізіології ім. акад. І.О. Поваженка Олександром Онищенком сумісно із студентом 3 курсу Володимиром Поповим було проведено профорієнтаційну роботу у комунальних закладах освіти "Ліцей - Європейська освіта" та "Ліцей природничих наук" м. Кропивницький.

   Було проведено зустріч з директорами та заступниками директорів з навчально-виховної роботи. На зустрічах обговорювалися особливості вступної кампанії цього року та визначені шляхи співпраці для інформування та залучення майбутніх абітурієнтів до вступу на факультети НУБіП України.

   Крім того була проведена роз'яснювальна робота учням 10-11 класів щодо умов вступу на ветеринарний факультет, особливостей навчання та дозвілля студентів.

   Учням видані буклети, було наголошено про наявність електронних ресурсів університету. Усіх бажаючих навчатися на ветеринарному факультеті запрошено на День відкритих дверей!

О. Онищенко

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook