Ніжинський агротехнічний інститут: «Світоглядні пріоритети воюючої України»

18 січня 2024 року
  16 січня до Ніжинського агротехнічного інституту завітав голова Наглядової ради НУБіП України, засновник Фонду "Рідна країна", доктор політичних наук, професор Микола Томенко.
  У читальному залі інституту Микола Володимирович провів лекцію на тему «Світоглядні пріоритети воюючої України», на якій також були присутні ректор НДУ імені Миколи Гоголя, кандидат історичних наук, доцент Олександр Самойленко, директор Ніжинського фахового коледжу НУБіП України Олена Литовченко та представники їх закладів.
  Акцентуючи і розкриваючи суть світоглядних пріоритетів саме в освіті, Микола Володимирович наголосив на необхідності вивчення історії української державності, курсу українського права, ділової української мови. Заклади освіти повинні бути осередками дієвої українізації та системної світоглядної роботи. Тільки разом ми можемо створити територію патріотизму, незалежності, свободи в нашій державі.
  Автор презентував видання: "Україна: історія Конституції"; "Міфи і таємниці останнього Гетьмана України" (у співавторстві з Павлом Гай-Нижником); "Сковородинівський щорічник", "Шевченківський щорічник"; "Український щорічник". Книги займуть гідне місце в бібліотеках ніжинських закладів освіти.
  По завершенні зустрічі Микола Томенко за участі міського голови міста Ніжина Олександра Кодоли відвідали Світлицю Української державності, яка створюється в нашому навчальному закладі. Гості схвально відгукнулися про своєчасність і важливість створення таких експозицій в закладах освіти, особливо в сучасних умовах. Адже висвітлюється історія розвитку і становлення української державності з часів Володимира Великого і Ярослава Мудрого до сьогодення.
 
  В подальшому за участі міського голови Олександра Кодоли Микола Томенко відвідав Ніжинську гімназію № 10 і пологовий будинок та передав подарунки від Фонду "Рідна країна": школярам – книги та спортивний інвентар, мамам – одяг для новонароджених діток.
Пам'ятаємо хто ми, звідки ми та пишаємося тим, що МИ – УКРАЇНЦІ!
 
 
Ірина Демчук, 
заступник директора
з навчально-виховної роботи

  

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook