Виїзне практичне заняття «Заготівля, зберігання та використання кормів»

28 вересня 2023 року
Ніжинський агротехнічний інститут

27 вересня відбулося виїзне заняття із дисципліни «Виробництво,  зберігання та контроль якості кормів та кормових добавок» на базі ТОВ «Рожнівка–Агро» з викладачами кафедри технології виробництва і переробки продукції тваринництва Михайлом Кузьменко та Інною Брюхачовою.

Проведення практичних занять на виробництві ТОВ «Рожнівка-Агро» стало невід'ємною частиною навчання студентів освітньої програми «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва». Михайло Кузьменко особливо слідкує за виконанням практичної складової навчання і дбає про те, щоб студенти не лише знали, а й вміли виконувати всі технологічні процеси. Адже міцні теоретичні знання і практичні навики – це запорука успіху майбутніх висококваліфікованих спеціалістів. Тому наші студенти – і майбутні фахівці в галузі виробництва і переробки продукції тваринництва, проводили практичні заняття у виробничих умовах, закріплюючи теоретичні знання на практиці, а саме з основними технологічними операціями при закладанні силосу: скошування, подрібнення, транспортування та трамбування зеленої маси кукурудзи.

Всі з цікавістю вивчали процеси, пов'язані з виробництвом соковитих кормів, так як кормова база є основою для розвитку тваринництва.

Інна Брюхачова, завідувач кафедри технології
виробництва та переробки продукції тваринництва
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook