Продовжуємо вдосконалюватись: розвиток аутопсихологічних компетентностей науково-педагогічних працівників кафедри соціально-гуманітарних дисциплін

25 вересня 2023 року
Ніжинський агротехнічний інститут

Підвищення кваліфікації є необхідною умовою професійного розвитку науково-педагогічних працівників. Протягом 21-22 вересня 2023 р. в.о. завідувача кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Олександр Сидорович взяв участь у тренінгу спрямованому на розвиток аутопсихологічних компетентностей.

Протягом насиченої дводенної роботи учасники заходу розглянули чинники та умови формування аутопсихологічної компетентності; фактори успішної соціалізації, способи концентрації індивідуального досвіду під вирішення соціальних завдань; методи оптимізації внутрішніх можливостей індивіда за допомогою арттехнік та дізнались як використовувати всі ці знання у практичній діяльності.

Учасниками тренінгу були психологи, соціальні та педагогічні працівники, представники органів місцевого самоврядування, батьківських комітетів з Городнянської, Ніжинської, Новобілоуської, Семенівської та Тупичівської громад.

Проєкт реалізовано Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень у межах Програми дій та реагування територіальних громад на надзвичайні ситуації (CLEAR), яка впроваджується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Бюро гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID BHA).

Олександр Сидорович, в.о. завідувача
кафедри соціально-гуманітарних дисциплін
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook