Осіння дендрологія: голонасінні розкривають свої таємниці у будь-яку пору року

1 листопада 2023 року
  Останні осінні дні несуть з собою не лише ознаки краси природи перед настанням зими, але й приховані сюрпризи для тих, хто цікавиться дендрологією. Навіть при першому погляді на ліс, де майже все листя вже опало, голонасінні рослини продовжують розкривати перед нами свої таємниці в будь-яку пору року.

  Студенти-лісівники завжди виявляють особливий інтерес до дендрології, розуміючи, що ця галузь є ключовою для пізнання лісових екосистем та рослинного різноманіття. Навчаючись, вони мають можливість розвивати навички визначення різних видів дерев і кущів, а також вивчати їх екологічну роль в лісах.

 

  Викладачі кафедри ботаніки, дендрології та лісової селекції докладають зусиль, щоб навчання було цікавим та захоплюючим. Вони не просто передають теоретичні знання, але й пропонують практичні заняття на відкритому повітрі, де студенти можуть самостійно аналізувати та класифікувати рослини. Викладачі також розповідають цікаві історії про рідкісні та цінні види дерев, а також про їхню роль у природних екосистемах та лісовому господарстві.

  Таке поєднання зацікавленості студентів-лісівників та старанної підготовки викладачів робить процес вивчення дендрології надзвичайно цікавим та важливим для майбутніх фахівців лісової галузі. Осінні дні можуть виглядати як час, коли природа готується до зими, але для дендрологів вони завжди відкривають нові можливості вивчення голонасінних рослин.

  Тож нехай ця осінь стане часом для навчання, відкриття та захоплення світом дендрології в будь-яку пору року, незважаючи на зміни в навколишньому світі. Вивчайте, досліджуйте і залишайтеся відкритими до нових знань і деревних чарів осіннього лісу!

 

Сергій КОВАЛЕВСЬКИЙ,
професор кафедри ботаніки, дендрології та лісової селекції

Марина КАЛЬЧУК,
завідувач лабораторії "Лісівничо-просвітницький центр"

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook