Відкрита лекція к.т.н., доц., старшого викладача кафедри будівництва Дмитренка Є.А.

14 вересня 2023, 8:30
м. Київ

14 вересня 2023 року на першій парі в аудиторії 2 корпусу 7 відбулася відкрита лекція кандидата технічних наук, доцента, старшого викладача кафедри будівництва Дмитренка Євгена Анатолійовича на тему: «Конструюючі системи ПК «ЛІРА-САПР». Залізобетонні конструкції» із навчальної дисципліни «Основи автоматизованого проектування в будівництві».


Лекцію відвідали студенти груп БЦІ-2105ск, БЦІ-2004 4 курсу очної форми навчання ОС «Бакалавр», які навчаються за спеціальністю 192 – будівництво та цивільна інженерія.
Відкриту лекцію також відвідали завідувач кафедри Бакулін Є.А., проф. Яковенко І.А., ст. викладач Бакуліна В.М.


Лекція була проведена на високому навчально-методичному рівні із застосуванням мультимедійних технологій. Під час лекції було розглянуто призначення та можливості систем проектування залізобетонних конструкцій "АРМ-САПР" в локальному та наскрізному режимі для стержневих та пластинчастих елементів, режим ТЗА (перевірка заданого армування), застосування конструктивних елементів і уніфікації при розрахунку армування в ПК "ЛІРА САПР".
Лекція була чітко структурована за планом, містила пояснення нових термінів, позначень, які використовуються при проектуванні залізобетонних конструкцій за допомогою систем "АРМ-САПР", насичена практичними прикладами та графічним матеріалом.

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook