Кафедра ТІДП розпочала цикл відкритих лекцій з теми «Реалізація суб'єктивних юридичних прав та юридичних обов'язків»

12 вересня 2023 року

Добігає кінця перший місяць осіннього семестру 2023/2024 навчального року. Кафедра теорії та історії держави і права активно включилася у всі види навчального процесу і вчора, 11 вересня 2023 року, розпочала традиційний семестровий цикл відкритих лекційних занять навчальної дисципліни «Правова культура особистості» на тему «Реалізація суб'єктивних юридичних прав та юридичних обов'язків», яка була прочитана для студентів 3 курсу факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК, яку у дистанційному форматі прочитала доцентка Олена Попова.

 

Лекція була присвячена тематиці реалізації суб'єктивних юридичних прав та юридичних обов'язків, право громадян на звернення, видам звернень, а також відповідальності за порушення законодавства про звернення громадян.  Під час проведення лекції був освітлений необхідний об’єм науково - методичного матеріалу з даної дисципліни згідно учбової програми, з наведенням практичних прикладів та ситуаційних випадків. Лекція проводилась в дистанційному форматі із залученням сучасних технологічних засобів та дотриманням необхідних вимог. Студенти прийняли активну участь у проведенні цього заходу і виявили зацікавленість у безперервному навчанні та наданій можливості для  одержання якісної освіти в умовах сьогодення.

 

Лекцію відвідали колеги з кафедри теорії та історії держави і права – Анна Мельник, Людмила Протосавіцька, Віра Качур, Тарас Панталієнко, Ірина Єрмоленко, які залишили позитивні відгуки про якість її проведення.

І уже наступного тижня кафедра ТІДП запрошує на відкрите лекційне заняття Анни Мельник з навчальної дисципліни «Правова культура особистості» для студентів спеціальності «Садово-паркове господарство» на тему «Правова культура особи у трудових правовідносинах».

 

Запрошуємо усіх приєднуватися!

 

Кафедра теорії та історії держави і права

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook