Атестація аспірантів і питання організації роботи кафедри в новому 2023/2024 навчальному році на порядку денному засідання кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського

30 серпня 2023 року

      29 серпня 2023 року відбулося засідання кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського. Захід пройшов у змішаному (очно-дистанційному) форматі. На порядок денний було винесено питання заслуховування та затвердження звітів здобувачів третього (освітньо-наукового) ступеня вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент» усіх років навчання про виконання їх індивідуальних планів, а також організації роботи кафедри у новому 2023/2024 навчальному році.

Здобувачі звітували про проходження освітньої та наукової складових індивідуального плану, про опубліковані результати досліджень, а також поділилися планами наступних етапів виконання дисертаційного дослідження. На атестації були присутні наукові керівники здобувачів, котрі дали позитивну характеристику їхньому науковому доробку та своєчасному виконанню індивідуального плану виконання освітньо-наукової програми підготовки здобувача вищої освіти ступеня доктора філософії. Аспіранти кафедри продемонстрували високий науковий інтерес до процесу наукового пошуку та виконання дисертаційного дослідження в межах своїх тематик.
 
 
 
 
 
 
За представленими результатами роботи аспірантів загалом було прийнято рішення рекомендувати атестаційній комісії факультету аграрного менеджменту атестувати здобувачів третього (освітньо-наукового) ступеня вищої освіти.
 
На засіданні було затверджено план роботи кафедри на 2023/2024 навчальний рік, розподілено обов’язки між науково-педагогічними працівниками кафедри, обговорено ряд інших питань.
 
 
 
Мар’яна Добрівська
к.е.н., старший викладач кафедри менеджменту
ім. проф. Й. С. Завадського,
секретар кафедри

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook