Екскурсія студентів-маркетологів до Музею історії Національного університету біоресурсів і природокористування України

25 серпня 2023 року

   22 серпня 2023 року Музей історії Національного університету біоресурсів і природокористування України гостинно відчинив двері для студентів 1 курсу спеціальності «Маркетинг». Кандидат педагогічних наук Тетяна Миколаївна Чумак радо вітала студентів разом з куратором, доцентом кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі Віолетою Гераймович, і провела цікаву екскурсію.

 
     Ознайомились студенти з основною експозицією музею, яка поетапно розкриває історію становлення та розвитку флагмана аграрної освіти України – Національного університету біоресурсів і природокористування України.
   Музей складається з 3 відділів: перший присвячено становленню сільського господарства на території України та історії становлення майбутнього передового аграрного університету; другий – Другій світовій війні та АТО; третій – періоду відновлення Голосіївських інститутів, утворення УСГА, підписання перших міжнародних угод, культурно-масовому життю студентів, сучасній діяльності ННІ та факультетів НУБіП України, показаний у світлинах, історичних документах і речах. Наповненість музейного фонду НУБіП України є вельми цікавою для наших студентів, експонати містять унікальний науковий та соціально вагомий потенціал, позитивно позначаються на формуванні світогляду студентства університету, та його життєвій позиції. Під час екскурсії ми стали рівноправними учасниками культурного діалогу.
Ми, студенти 1-го курсу спеціальності «Маркетинг», щиро дякуємо керівництву НУБіП України, куратору та працівникам музею за важливу і безцінну справу - розвиток університетського музею! Дякуємо за цікаву чудову екскурсію!
 
 

Руслан Рудківський
староста 2 групи 1 курсу спеціальності «Маркетинг»
 
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook