«Школа першокурсника – 2023» – впевнений крок у майбутнє на шляху до здобуття якісної вищої освіти

23 серпня 2023 року

 21 серпня 2023 року в стінах університету пройшла чергова зустріч зі студентами-першокурсниками в межах тренінгу «Школа першокурсника – 2023». Традиційно зі вступним словом виступив ректор Станіслав Ніколаєнко, у якому він ознайомив присутніх із життям університету від створення в 1898 році до сьогодення. Очільник закладу вищої освіти підкреслив, що студентом НУБіП України бути почесно, відповідально та цікаво. Побажав студентам йти вперед із відкритим забралом, здобувати нові знання, адже тільки той, хто працює, той здобуває результат.

Начальник навчального відділу Ярослав Рудик поінформував присутніх про організацію освітнього процесу в університеті у 2023/2024 н. р. в умовах воєнного стану. Директор студентського містечка Сергій Стецюк у своєму виступі представив структуру студмістечка, розповів про особливості та правила проживання в гуртожитках університету та наголосив на необхідності дотримання мешканцями гуртожитків техніки безпеки під час повітряних тривог. Завідувач кафедри культурології Ірина Майданюк ознайомила присутніх із графіками роботи студентських творчих студій та гуртків, процесом відбору студентів у колективи художньої самодіяльності. Завідувач кафедри фізичного виховання Микола Костенко ознайомив студентів із можливостями кафедри, функціонуючими в університеті спортивними секціями та абонементними групами.
Голова Первинної профспілкової організації студентів та аспірантів Олексій Мельник доповів про напрями діяльності організації, а також відмітив, що профспілка університету завжди допомагає та підтримує всі культурні та спортивні заходи, захищає інтереси студентів та аспірантів НУБіП України. Виконуюча обов’язки голови Сенату студентської організації Олександра Калініченко ознайомила присутніх зі структурою Сенату, а також поінформувала про напрями діяльності органів студентського самоврядування університету.
Майбутні менеджери зазначили, що даний захід дав змогу ближче познайомитися з керівництвом університету, дізнатися про організацію навчального процесу й дозвілля та загалом швидше адаптуватися до нового етапу в житті.
 
 
Колектив кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського вітає студентів першого курсу в лавах університетської родини та факультету аграрного менеджменту. Шановні студенти-першокурсники хочемо побажати вам впевнено крокувати вперед до своєї мети, бути активними, допитливими. Наповнюватися знаннями та вміннями задля власного благополуччя та неньки-України!
 
Мар’яна Добрівська,
старший викладач кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського, 
наставник 4 групи 1 курсу 
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook