Факультет ветеринарної медицини турбується про умови проживання студентів у гуртожитку та готовність до поселення першокурсників

20 липня 2023 року
ФВМ НУБіП України
   Кожного року, перед початком навчання і поселенням в гуртожитки, ректорат, спільно із деканатами, дирекцією студентського містечка та відповідно завідувачами гуртожитків проводять огляд готовності кімнат, місць загального користування, прилеглої території тощо. Це дозволяє оцінити загальний стан гуртожитків і за необхідності, внести корективи.

   Тому, вже традиційно, деканат факультету ветеринарної медицини 20 липня провів перевірку готовності гуртожитку до зустрічі першокурсників. Внутрішня комісія на чолі з деканом факультету ветеринарної медицини Миколою Цвіліховським, заступником декана Тарасом Савчуком, завідувачем гуртожитку Тетяною Фещенко, вихователями гуртожитку Юрієм Масаловичем і Романом Бокотьком провела перевірку готовності гуртожитку № 6 до приїзду здобувачів вищої освіти.

   Було також звернуто увагу на готовність ізоляторів на випадок їх застосування, наявність засобів миючих і дезінфікуючих розчинів та готовність місць укриття.

   Декан особисто відвідав всі кімнати, які призначені для студентів нового набору. Частина з них вже готова прийняти своїх мешканців, а в деяких триває ремонти і доукомплектування меблями. Всі кімнати, як зауважила завідувач гуртожитку, будуть готові до початку поселення студентів.

 

 

   Завдяки зусиллям ректорату, дирекції студентського містечка, деканату факультету ветеринарної медицини, ремонтній бригаді НУБіП України, меблевому цеху, адміністрації гуртожитку та студентській раді постійно відбуваються суттєві зміни щодо покращення умов проживання студентів. В цьому році було капітально відремонтовано 18 кімнат. Враховуючи поселення студентів за ущільненою системою, керівництво університету допомагає з новими меблями та мягким інвентарем, за що їм щира вдячність.

 

   Отож, гуртожиток готовий зустріти своїх мешканців здоровими, щасливими з безпечними умовами!!! Але всі повинні пам’ятати: не там чисто де прибирають, а там де не смітять.

Ми обов’язково переможемо!
Слава Україні!

Тарас Савчук,
заступник декана ФВМ

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook