Удосконалення професійної майстерності

5 травня 2023 року
Ніжинський агротехнічний інститут

23 квітня професор кафедри Анатолій ІВАНЬКО взяв участь у Міжнародному науково-практичному вебінарі «Професійний розвиток та інтеграція учасників освітнього процесу з європейським освітнім простором», організованому Міжнародною академією прикладних наук в Ломжі (Польща).

Доцент кафедри Дмитро ВЛАСЕНКО став одним із 5000 стипендіатів на отримання Професійних сертифікатів від Google у межах програми INCO Academy — Work in Tech за грантової підтримки Google.org.

Курс «Цифровий маркетинг та електронна комерція» складається з відеозанять, практичних завдань, тестувань. Програма також включає менторські сесії, кар’єрні консультації, уроки англійської мови та навчання work-life балансу.

Важливо, що викладачі кафедри мають і практичний досвід роботи. Дмитро ВЛАСЕНКО є комерційним директором ТОВ «ТРК Укрмаіл». І 27 квітня робота медійників була відзначена Національною радою України з питань телебачення та радіомовлення. Голова Національної ради Ольга ГЕРАСИМ’ЮК подякувала за те, що увесь час блокади Конотопу колектив забезпечував українське мовлення, а після деокупації активно підтримує військових.

Інна Дворник, в.о. завідувача кафедри
менеджменту та аграрної економіки
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook