Наукові дискусії – певний шлях для професійного зростання

4 травня 2023 року

У світі постійно щось відбувається. Потік подій не припиняється ані на мить. Аби невідривно тримати руку на пульсі світових подій, у жодної людини не вистачить ані часу, ані вольових ресурсів. Аж надто багато інформації. У такому разі до нагоди кожному фахівцю або ж небайдужій людині стає спілкування. Обмін найсвіжішими відомостями та міркуваннями з приводу підніманої теми дозволяє кожному учаснику дискусійного кола сформувати цілісне уявлення про предмет своєї цікавості.
Згаданий метод розширення та оновлення фахової інформаційної бази системно стає в нагоді науково-педагогічним працівникам кафедри міжнародних відносин і суспільних наук НУБіП України. Зокрема 4 травня співробітники кафедри долучилися до плідного обговорення теми «БРІКС – альтернатива Заходу? Міжнародна безпека у глобальному та локальному вимірах». Організатором заходу виступила Школа політичної аналітики НаУКМА.

Серед чи не найактуальніших питань у згаданому ракурсі, звісно, було осмислення кореляції ситуації України, зокрема як невід’ємної частини так званого Старого світу, та подій, що розгортаються навколо та в самій міжнародній організації БРІКС, а також країнах-учасницях організації. Безумовно згадане питання переломлювалося через призму війни, розв’язаної північним сусідом, – а їх, сусідів, як відомо, не обирають, – проти України.

Висновки, яких дійшли учасники дискусійного кола, неодмінно дозволять інформаційно урізноманітнити висвітлення певних питань, що піднімаються в лекційних матеріалах низки предметів, які опановують майбутні фахівці зі спеціальності міжнародні відносини і не лише.

 

 

Володимир Калуга,
професор кафедри міжнародних відносин і суспільних наук

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook