Перші навчальні практики першокурсників-агрономів

4 травня 2023 року
  Цієї весни студенти 1-го курсу агробіологічного факультету вперше виїхали на навчальні практики в Агрономічну дослідну станцію. Місце, яке згодом стане їм рідним.

  Під керівництвом досвідчених викладачів кафедр рослинництва, землеробства та гербології вони ознайомлюються з азами своєї професії, розповідає заступник начальника навчального відділу з практичного навчання студентів Олег Бачинський. Вивчають склад і види бур’янів, стан озимих та ранніх ярих зернових культур, беруть участь у сівбі пізніх ярих – соняшника та кукурудзи.

 

 

  Приємно, що нас тут чекали і облаштували побутові умови, розповідає Максим Середюк. Нас розмістили у гарному гуртожитку, облаштованому сховищем, організували харчування у місцевій їдальні. Словом, всі умови, аби ми зосередилися тільки на навчанні.
  А навчитися тут є чому, долучається до розмови Ярослав Влахно. Наприклад, нас допустили до наладки агрегатів для точного висіву насіння соняшника за допомогою сучасної сівалки. Вивчали в полі якість проведеного обробітку грунту та склад бур’янів на полі. Це вам не дистанційно за монітором сидіти!
  Ще один бонус практики – ми дуже здружилися, додає Богдан Гродський. Живе спілкування і проживання у одному гуртожитку всім колективом ніщо не замінить.

  Навчальні і виробничі практики у майбутніх агрономів заплановані таким чином, щоб за курс навчання вони охопили весь цикл ведення галузі рослинництва. Тож першокурсників у Агростанції вже незабаром замінять їхні старші колеги.


Ірина Кушніренко
 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook