Професор Віденського технічного університету Ваутер Доріго прочитав лекцію з дистанційні спостереження для досліджень клімату

14 квітня 2023 року
ZOOM

13 квітня 2023 р. відбулася лекція професора Віденського технічного університету Ваутера Доріго для студентів третього курсу спеціальності «Геодезія та землеустрій» на тему: «Дистанційні спостереження для досліджень клімату».

 

Лекція включала не лише основні теоретичні положення щодо методів оптичного та мікрохвильового дистанційного зондування, але й містила інтегративні технологічні підходи до геоінформаційного картографування різних кліматичних процесів і природних явищ, зокрема посух та опустелювання, висихання водних об’єктів, вирубування лісів та забруднень екосистем.

 

Практичні матеріали лекції були представлені первинними даними для досліджень на основі довготривалих часових ряді космічних знімань за 30-річний період.

 

Лекція вийшла надзвичайно цікавою, представлена на дуже високому науковому рівні. Варто зауважити, що професор Доріго мав найвищу кількість цитувань міжнародних наукових журналах у Технічному університеті Відня за 2021 р. і був відзначений керівництвом навчального закладу.

 Зазначимо, хоча лекція викладалася англійською мовою, опитування студентів в кінці заняття показало високий рівень засвоєного матеріалу.

Олег Дроздівський

т.в.о. завідувача кафедри

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook