Представники кафедри аграрного, земельного та екологічного права ім. академіка В.З. Янчука учасники польсько-української міжнародної конференції

26 березня 2023 року
  23-24 березня 2023 року в Університеті імені Адама Міцкевича (м. Познань, Республіка Польща) у гібридному форматі відбулася польсько-українська міжнародна конференція «Вплив російського вторгнення в Україну на сільськогосподарську діяльність, продовольчу, енергетичну безпеку і екологічну деградацію», організована кафедрою сільськогосподарського, продовольчого та екологічного права факультету права і управління.
  У роботі конференції прийняли участь представники кафедри аграрного, земельного та екологічного права ім. академіка В.З. Янчука Національного університету біоресурсів і природокористування України – завідувач кафедри, д.ю.н., професор, член-кореспондент АПрН України Володимир Єрмоленко і професор кафедри, д.ю.н. професор Олена Гафурова.
  Науковці виступили із доповіддю на тему «Проблеми правового регулювання продовольчої безпеки України в умовах воєнного стану». Здійснивши аналіз таких критеріїв продовольчої безпеки, як: 1) добова енергетична цінність раціону людини; 2) забезпечення раціону людини основними видами продуктів; 3) економічна доступність продуктів, вони дійшли обґрунтованого висновку щодо порушення конституційного права громадян України на достатній життєвий рівень для себе і своєї сім’ї (ст. 48 Конституції України).
  Враховуючи зазначене, було запропоновано прийняття довгострокової державної цільової програми, спрямованої на забезпечення продовольчої безпеки України, як в умовах війни, так і у післявоєнний період.
 
 
Олена Гафурова,
професор кафедри аграрного, земельного

та екологічного права ім. В.З. Янчука 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook