Готуємося до 125-річчя НУБіП: організаційний комітет «звіряє годинники»

17 березня 2023 року
  Чим ближче 125-річчя університету, тим помітніша активність у його підрозділах. І все це концентрується у ректораті і розглядається на його засіданнях. Так, сьогодні під головуванням ректора Станіслава Ніколаєнка пройшла нарада з деканами факультетів і директорами ННІ та керівниками підрозділів і служб щодо організації ювілею.

  Програму святкування та стан підготовки ювілейного видання конкретизував проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку Сергій Кваша. Він розповів про загальнодержавні та базові університетські заходи, відзнаки, що виготовляються. Мова про проведення засідань рад роботодавців – факультетів, ННІ, університету, відзначення працівників університету медалями НУБіП, соціально-екологічні, патріотичні весняні ініціативи посадки дерев «Ліси перемоги», «Моє дерево Перемоги», проведення IQ-тестувань для студентів, аспірантів та викладачів, виготовлення ювілейної медалі «125 років НУБіП України» та інше. У цьому переліку особливе місце посідає і видання ювілейної книги «НУБіП України – 125»: про участь у цьому тих чи інших факультетів та інститутів конкретно звітували всі їхні очільники. Домовлено, що до 20 березня будуть внесені відповідні авансові платежі за її підготовку та друк.

  У запланованій міжнародній науково-практичній конференції та урочистостях НУБіП, як і завше, візьмуть участь іноземні гості. На цьому аспекті зупинився проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Вадим Ткачук. Кожен факультет та ННІ має подати пропозиції щодо поіменних запрошень гостей. Зокрема, планується офлайн і онлайн участь наших партнерів зі США (університети Айови, Пенсильванії), ЄС (університети Вагенінген, Лілль, Вайєнштефан-Трісдорф, Варшавський і Шведський університети наук про життя).

  Стан підготовки міжнародної науково-практичної конференції – роботу пленарного засідання, секцій та видання збірника наукових праць – оцінив проректор з наукової роботи та інноваційної діяльності Вадим Кондратюк. Йшлося про формат та регламент конференції, проєкт пленарного засідання з доповідями та учасниками з різних установ, організацій України та іноземних університетів-партнерів, завдання координаторів і відповідальних за секційні засідання, стан підготовки матеріалів конференції.

  Українці – нація хлібосільна, тож про організацію «смачної частини» заходу доповідав директор служби закладів харчування Богдан Дубас.
  Кожний великий захід у НУБіП – це і концертна програма наших талановитих аматорів, якому можуть позаздрити і професіонали. Про її підготовку, проведення Урочистої Академії доповіла завідувачка кафедри культурології Ірина Майданюк.
  Готуються до 125-річчя свого університету і наші студенти. Про заходи в студентському містечку (а це переважно облаштування території і відновлення зелених насаджень) говорив директор студентського містечка НУБіП України Сергій Стецюк.

  Органічним продовженням цьому стала інформація проректора з навчально-науково-виробничих питань і адміністративно-господарської діяльності Валерія Іщенка про роботу господарської частини і ремонтно-будівельної бригади на університетських теренах. Мова йшла про облагородження територій біля навчальних корпусів, облаштування нових тротуарів, реконструкцію деяких елементів Алеї слави.

  І ще одна фірмова фішка НУБіП – виступи спортсменів. Про спортивну програму та найрізноманітніші змагання в її межах, зокрема відроджений легкоатлетичний крос «Голосіївське кільце», розповів завідувач кафедри фізичного виховання Микола Костенко.

  Завідувачка наукової бібліотеки Тетяна Кіщак поінформувала про плани цього підрозділу: плануються виставка книг у 4-му навчальному корпусі та картин – на Алеї слави.

  Редакційно-видавничий відділ зараз активно займається виготовленням сувенірної продукції до ювілею університету. Про що учасників наради і проінформував його керівник Валентин Рудик.

  Підсумовуючи, ректор Станіслав Ніколаєнко зауважив, що річниця заснування університету – це іміджева подія, тому потрібно її використати в профорієнтації, нагадати суспільству і міжнародній академічній спільноті про наші здобутки. Підготовка триває, як і триває наша підтримка сил оборони України наближувати Перемогу.


Пресслужба
 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook