У Немішаївському фаховому коледжі пройшла науково-практична конференція з розвитку освіти, науки і суспільства

16 березня 2023 року
  ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» організував і провів 15 березня 2023 року науково-практичну конференцію «ШЛЯХИ РОЗВИТКУ НАУКИ, ОСВІТИ, СУСПІЛЬСТВА В УМОВАХ СЬОГОДЕННЯ» для викладачів та студентів закладів вищої та фахової передвищої освіти.

  Метою конференції є обмін ідеями, підходами, методами, технологіями, результатами досліджень для забезпечення якісної організації освітнього процесу в умовах воєнного стану.
  На конференції було розглянуто чимало тематичних напрямів, зокрема: екологічні проблеми навколишнього середовища та природокористування, перспективи підвищення ефективності аграрного виробництва, актуальні питання ветеринарної освіти, економічної науки, перспективи розвитку виробництва і переробки продукції тваринництва, проблеми енергоефективності та формування культури споживання енергії, інтелектуальні транспортні технології, роль природничо-математичних дисциплін у підготовці фахівців.
  Розглядалися актуальні питання суспільної науки, сучасної філології та методики викладання іноземних мов, гуманітарні аспекти розвитку суспільства, психолого-педагогічні проблеми вищої і середньої освіти в умовах сучасних викликів, національно-патріотичне виховання та духовність в умовах воєнного стану, проблеми охорони праці та цивільної безпеки, а також здоров’я нації та вдосконалення фізкультурно-спортивної освіти.

  З вітальним словом до учасників конференції звернувся директор Немішаївського фахового коледжу Володимир Альохін, зазначивши актуальність порушених питань та необхідність продовження наукової та дослідницької роботи в умовах сучасних викликів. Модератор зустрічі – Оксана Литвинчук, методист коледжу.

  Конференція проходила в онлайн-форматі, зареєстровано 64 учасників онлайн і офлайн, 20 доповідачів з цікавими, змістовними, пізнавальними і різногалузевими виступами.

  Всі питання, що піднімалися на конференції є надзвичайно актуальними, потрібними особливо зараз, в умовах воєнного стану. Енергозбереження, безпілотні літальні апарати, біогазові установки, мікрогрін, екологічні проблеми, профзахворювання, фінанси, економічні виклики, платформи для дистанційного навчання та ще багато-багато інших питань, що хвилюють сучасних студентів. Збірник наукових доповідей конференції налічує понад 80 тез. Всі учасники отримали сертифікати.
  Проведена науково-практична конференція має конструктивний характер, допомагає виявити обдарованих студентів, сприяє розвитку і реалізації їх здібностей, активізує студентів до науково-дослідної роботи, стимулює їх до творчого самовдосконалення, формує творче покоління молодих науковців та практиків для різних галузей.

 

Дякуємо ЗСУ за можливість працювати, вчити і вчитися!
Впевнені в нашій Перемозі!
Все буде Україна! Тим більше з такою талановитою, творчою і мудрою студентською молоддю!

Олена Кищук,
практичний психолог

 


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook