Засідання Ради роботодавців Університету

28 березня 2023, 14:00
м. Київ, вул. Героїв Оборони, 15, навчальний корпус 3, аудиторія 213

  Шановні члени Ради роботодавців!
  28 березня 2023 року о 1400 год. відбудеться засідання Ради роботодавців НУБіП України у 3 навчальному корпусі, аудиторія 213 (зала засідань ректорату).

Запрошуємо Вас взяти участь у засіданні!

    Запрошуємо шановних членів рад роботодавців на засідання рад ННІ, факультетів що відбудеться 28 березня 2023 року – 1100 год до 1300 год за загальної координації директорів інститутів та деканів факультетів. Рада роботодавців університету за участю ректора університету Ніколаєнка С.М. засідатиме з 1400 год у кім. 213 навчального корпусу 3.

  Рада роботодавців Національного університету біоресурсів і природокористування України створена наказом ректора №494 від 27.04.2015 р. з метою забезпечення високої якості професійної підготовки фахівців на основі комплексного співробітництва Університету із зацікавленими підприємствами і організаціями – провідними роботодавцями, та шляхом об’єднання інтелектуального потенціалу, матеріальних, фінансових і корпоративних ресурсів партнерів.
  Основними завданнями, які ставлять перед собою Рада роботодавців – підвищення іміджу, забезпечення фінансової стабільності та забезпечення працевлаштування випускників Університету. Серед інших важливих завдань роботи ради - спільна реалізація і ресурсна підтримка навчальних програм, виробничих і переддипломних практик, а також спільна підготовка кадрів вищої наукової кваліфікації у тому числі для підприємств ради. Розвиток інфраструктури партнерства, створення спільних кафедр, філій кафедр, лабораторій також є предметом загальної зацікавленості сторін. Члени рад роботодавців можуть активно приймати участь у розробці змісту, інформаційно-методичного і матеріально-технічного забезпечення вибіркової складової навчальних планів та програм підготовки фахівців. Деякі проекти рад роботодавців вже на сьогодні реалізовані в роботі ННІ і факультетів, частини інших апробується через ефективні механізми взаємодії з підприємствами, проведенням спільних конференцій, шкіл-семінари для студентів, аспірантів і молодих вчених.
  У зв’язку з наближенням 125-річчя Університету, подія що внесена в Постанову № 1982-ІХ від 17 грудня 2021 року “Про відзначення пам’ятних і ювілейних дат та ювілеїв у 2022-2023 роках” і відзначається на державному рівні, а також враховуючи виклики воєнний стан – ректорат університету ініціює засідання Рад Роботодавців.
 

 

Валерій Адамчук,
голова Ради роботодавців НУБіП України

 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook