Авторські договори

  Наукова бібліотека НУБіП України наразі приймає від науково-педагогічних працівників електронні копії навчально-методичних та наукових видань для наповнення окремої бази даних «Навчальні та наукові видання в електронному вигляді».

Що для цього необхідно:

1. Принести електронний варіант видання до відділу комплектування наукової бібліотеки (навч. к. № 4. к. 30/1)

2. Заповнити авторський договір про передачу невиключних прав на використання Вашого видання (це офіційний дозвіл на розміщення електронної копії)для надання у відкритому доступі користувачам або через локальну мережу університету або ж через мережу Інтернет.

Авторський договір на розміщення видання в локальній мережі Університету можна скачати тут--->

Авторський договір на розміщення видання через мережу Інтернет (надає можливість індексування повного тексту Вашого видання та приєднання його до персонального профілю в Google Scholar)можна скачати тут--->

3. Забрати Ваш примірник затвердженого договору через 5 днів після надання підписаного договору у відділі комплектування наукової бібліотеки (навч. к. № 4. к. 30/1).

Після цього всі надані електронні копії навчально-методичної літератури будуть розміщені в електронному каталозі наукової бібліотеки

Перевірити розміщення електронних копій навчально-методичної літератури можна як у центральній бібліотеці, так і у філіях бібліотеки (навч. к. 11, 6, 10, 11, 12).

Примітка: Якщо у видання є декілька авторів, то кожен з авторів повинен надати офіційний дозвіл на розміщення електронної копії (підписати авторський договір), інакше видання не буде розміщене в електронному каталозі бібліотеки.

 

 
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook