Подяка від Київської школи дипломатичних мистецтв викладачам і студентам кафедри міжнародних відносин і суспільних наук

28 вересня 2022 року

     

Щиро дякуємо Вам та чудовим студентам Національного університету біоресурсів та природокористування України за участь у міжнародній симуляційній грі, організованій Київською школою дипломатичних мистецтв та проведеною Національним музеєм американської дипломатії (National Museum of American Diplomacy), США, спільно з програмою Global Policy, Diplomacy and Sustainability Fellowship (Індія)!
Із задоволенням бачили ми, як працювали у своїх переговорних командах пан Богдан Грушецький, а також майбутні наші міжнародники Ілля Бондарчук, Луїза Прохорова, Ксенія Євтушенко, Софія Щербина, Катерина Бартовщук (втім, вже й не майбутні, а чинні, бо ж хоч і гра симуляційна, а спілкування інтернаціональне - з представниками Сполучених Штатів Америки, Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, а також інших країн - справжнє!).

Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю. Із побажанням всім нам сил, натхнення та міцності духу, з повагою, Оксана В. Забузова, виконавча директорка Київської школи дипломатичних мистецтв.

P.S.: Користуючись можливістю колектив кафедри міжнародних відносин і суспільних наук та студенти-міжнародники бакалаврату і магістратури висловлюють свою вдячність команді Київської школи дипломатичних мистецтв за надану можливість набуття професійних навичок та з радістю підтримують подібні ініціативи, які є надзвичайно пізнавальними, цікамиви і корисними. Дякуємо!

 

 


Вікторія Хвіст,
доцент кафедри міжнародних відносин і суспільних наук 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook