Підведення підсумків практики магістрів-міжнародників

17 вересня 2022 року

16 вересня 2022 року на кафедрі міжнародних відносин і суспільних наук пройшла підсумкова конференція з виробничої практики магістрів 2 року навчання спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».
За рішенням кафедри до складу комісії, яка приймала та оцінювала звіти студентів, було включено в.о. завідувача кафедри О.В. Шевчука, керівницю практики О.М. Любовець, кураторку групи Л.П. Лановюк.
Напередодні звітної конференції кожен студент здав на кафедру звітну документацію - щоденник практики; звіт про проведену роботу; відгук та характеристику від керівника від бази практики з оцінкою роботи практиканта. Кожен член комісії мав можливість ознайомитися з наданою документацією.
На конференції студенти в індивідуальному порядку захищали перед комісією звіти з практики. У процесі захисту кожен студент докладно зупинився на характеристиці завдань, отриманих на базі практики та доповів про рівень їхнього виконання, відповів на запитання членів комісії з різних аспектів його діяльності під час виробничої практики. Було розглянуто характеристику студентів, надані керівниками виробничої практики від бази практики. Окремо студенти звітували про стан підготовки кваліфікаційної магістерської роботи.

     

На основі аналізу звітної документації та виступів студентів члени комісії дійшли висновку, що програму та робочий навчальний план практики виконано у повному обсязі. Окремо було зазначено, керівництвом баз практики було створено всі необхідні умови задля успішної, в тому числі наукової, роботи студентів.
Підсумкова оцінка роботи студента під час виробничої практики складалася з оцінки його діяльності на базі практики, якості виконання письмового звіту, усного захисту результатів практики (доповіді та відповідей на запитання членів комісії). Всі студенти отримали позитивні оцінки.

 

 

Олена Любовець,
професор кафедри міжнародних відносин і суспільних наук

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook