Олексій Бакшалов: «Обираю спеціальність Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва, бо це актуально і перспективно»

21 серпня 2022 року
   Отримавши освіту за спеціальністю «Кібербезпека», Олексій вирішив продовжити навчання і вивчати в НУБіП України технологію виробництва і переробки продукції тваринництва, оскільки бачить в цьому великі перспективи.

  • Доброго дня Олексію, розкажи про себе.

— Я народився і виріс у м. Києві, це моє рідне місто. Тут я закінчив школу і вступив до Київського фахового коледжу комп`ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету, після випуску продовжив навчання і зараз маю освітній ступінь бакалавра зі спеціальності «Кібербезпека».

  • У Вас вже є сучасна вища освіта і актуальна спеціальність, чому було прийнято рішення продовжити навчання в кардинально іншому напрямку?

— Вибір спеціальності під час вступу до закладу вищої освіти дуже не просте завдання. Необхідно врахувати безліч факторів, серед них: актуальність, перспективність і власні вподобання. Останнім часом я багато аналізував інформації щодо наукового прогресу і впровадження новітніх технологій і вирішив, що найбільш перспективним буде поєднати мої знання з «Технологією виробництва і переробки продукції тваринництва».

  • Чому Ваш вибір припав саме на цю спеціальність?

— Тому, що вона унікальна, дозволяє навчати фахівців, які займаються виробництвом продуктів харчування, при цьому дуже вдало поєднуються як виробництво продукції від тварин, так і її переробка. Це значно збільшує можливості для подальшого працевлаштування. Останнім часом в практику тваринництва впроваджують багато високотехнологічних розробок, а мені це цікаво. Також я люблю тварин, і мій вибір дозволяє дізнатись про них значно більше, а в подальшому працювати з ними.

  • Я так розумію, Ви плануєте вивчати «Технологію виробництва і переробки продукції тваринництва» саме в нашому університеті. Чому обрали НУБіП України?

— Оцінюючи можливість навчання за цією спеціальністю в різних університетах, мій вибір був зроблений на користь факультету тваринництва та водних біоресурсів НУБіП України. Причин багато – це дуже відомий факультет з тривалими традиціями, має сучасну базу для навчання студентів, університет знаходиться в дуже мальовничому місці у столиці України. Саме цьому спеціальність «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» в НУБіП України мій вибір №1.

  • Дякую, Олексію, за відповіді! Бажаю Вам успішного вступу і подальшого навчання.

Розмову проводив Дмитро Носевич,
доцент кафедри технологій
виробництва молока та м’яса

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook