- Головна
- Історія кафедри
- Навчальна робота: робочі програми, силабуси, ЕНК
- Наукова та інноваційна діяльність
- Навчально-методична робота
- Культурно-виховна робота
- Міжнародна діяльність
- Профорієнтаційна робота
- Дистанційне навчання
- Вибіркові дисципліни
- Навчально-консультаційний пункт при кафедрі
- Співпраця
- Запрошуємо на навчання за спеціальністю «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»
- Науковий журнал «Гуманітарні студії: педагогіка, психологія, філософія»
- Бібліотека кафедри
- Наукові послуги
- Рада роботодавців
- Скринька довіри
Бібліотека кафедри
Наукова бібліотека на кафедрі філософії та міжнародної комунікації
На кафедрі філософії та міжнародної комунікації для задоволення наукових потреб студентів та аспірантів, а також для усіх, хто цікавиться філософськими проблемами, існує наукова бібліотека. В ній представлені видання на різні смаки та рівні підготовленості. Бажаючі можуть скористатись навчальними та навчально-методичними виданнями з філософії, філософії науки та інноваційного розвитку, філософії освіти, соціальної філософії, логіки, релігієзнавства, політології, соціології тощо. Авторство значної частини цих посібників належить викладачам кафедри.
При бажанні глибше оволодіти філософською проблематикою, до уваги читачів ми пропонуємо монографії, написані викладачами кафедри. Вони присвячені різним філософським проблемам: від проблем історії філософії до сучасної космофізики та соціальної роботи з молоддю українського села.
В бібліотеці ретроспективно представлені філософські першоджерела – праці Аристотеля, Петронія, Омара Хайяма, І. Канта, Г. Лейбніца, Д. Донцова, П. Брюкнера, С. Шаапа, Б. Новікова та ін. Можна скористатись філософськими та релігієзнавчими словниками. Тим, кого цікавлять релігійні проблеми, ми пропонуємо оригінальні тексти святого письма, зокрема, християнську Біблію, мусульманський Коран, індуїстську Рамаяну та ін.
Запрошуємо всіх зацікавлених до нашої бібліотеки. Адже книга – джерело знання, запорука розвитку людини, її вдосконалення.
Філософські першоджерела
Як писав в одному із своїх рубаї Омар Хайям:
Не бояться штормів океани й моря.
О, людино! Від мавпи себе відрізняй!
Адже зло не народить добра, й навпаки –
Розбиратись у них – людський розум свій май!