ДЕНИС НАУМЕНКО: буду навчатися за освітньою програмою «Якість, стандартизація та сертифікація»

25 травня 2022, 12:31
м. Київ, НУБіП України, кафедра стандартизації та сертифікації сільськогосподарської продукції

 Якщо людина зраджує все те, що було в ній найкращого,

нищить у собі божий дар, то вона стає руйнівником.

 

     — Вітаю, Денисе, розкажіть трішки про себе та про свій вибір фаху?

     Шлях мого знайомства з метрологією почався ще в Київському енергетичному коледжі, до якого я вступив після 9 класу, на спеціальність «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології». За період навчання в ньому, я проходив практику у військовій частині, яка спеціалізувалась в метрологічному контролі засобів, які знаходились у військах.

     Після закінчення коледжу, я вступив до Національного університету харчових технологій (НУХТ), за тією ж спеціальністю та отримав червоний диплом бакалавра минулого червня.

     На тому етапі я вирішив, що для початку маю зробити вибір в повноцінному працевлаштуванні, бо все життя хотів працювати в сфері, за допомогою якої б зміг внести свій вклад в розвиток держави,  розвивати себе як спеціаліста та особу, а згодом вже зважаючи на професію, обрати спеціальність та навчальний заклад  для здобуття ОС «Магістр». 

    Отже, місце мого працевлаштування − Державне Підприємство «Антонов», до якого я прийшов на посаду інженера експериментально-дослідного відділу систем літака. За свій відносно невеликий час роботи, я встиг переконатися, що ті навички набуті мною при навчанні, в тому числі і з метрології стали мені в пригоді на підприємстві, наприклад коли довелося приймати участь у відпрацюванні деяких систем на новітньому літаку АН-178.

 

  — Чому обрали Національний університет біоресурсів і природокористування України та факультет харчових технологій та управління якістю продукції АПК?  

     Розглянувши перелік навчальних закладів та спеціальностей, які пропонують ці заклади, вибір зупинився на Національному університеті біоресурсів і природокористування Українифакультеті харчових технологій та управління якістю продукції АПК, до того ж цьому вибору сприяли позитивні відгуки знайомих, які навчаються тут. Особливість моєї роботи та прагнення продовжити опановувати нові навички в сфері саме інформаційно-вимірювальних технологій підштовхнули мене до рішення вступу на магістратуру за спеціальністю 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка», освітня програма «Якість, стандартизація та сертифікація при кафедрі стандартизації та сертифікації с.-г. продукції. Сподіваюсь, що набуті тут знання допоможуть мені опанувати вже частково знайому мені спеціальність, та за допомогою цього внести свій вклад для відродження авіапромисловості України.

 

      — Чи вважаєте ви обраний напрям перспективним?   

     Світовий ринок вже сьогодні сильно потребує спеціальностей, які були орієнтовані на здорове харчування, на якість та безпечність продукції, на стандартизацію, сертифікацію та метрологію і з часом попит зростатиме. Дана професія безперечно є перспективною і допомагає брати активну участь в управлінні своїм професійним життям, постійно опановувати нові навички та адаптуватись до постійних змін та нових викликів, формує фахівця, який апелює практичними і теоретичними знаннями. 

 

Пам’ятайте! Знайти себе в світі професії – означає дістати можливість гідно заробляти, відчувати себе потрібним людям, максимально повно розкрити свої здібності. І тут найважливіше — не схибити.

 

Дякую Вам за цікаву розмову і до зустрічі
в аудиторіях нашого навчального закладу!
Все буде Україна!

 

Розмову вела Тетяна Розбицька, PhD
заступник декана з виховної роботи

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook