Навчально-науковий інститут енергетики, автоматики і енергозбереження

Студенту

  Перелік документів для призначення соціальної стипендії

Перелік категорій студентів та документів для надання їм пільги з оплати за проживання в гуртожитку 

Зразок заяви на знижку за гуртожиток

 

ПОЛОЖЕННЯ
про порядок матеріального забезпечення студентів, які віднесені до категорії дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, а також студентів, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків

 

    Студентське життя в НУБіП України дуже різнобарвне. Університет надає широкі можливості для розвитку та самореалізації кожної особистості. Студентам створено умови для самостійного вдосконалення знань у вільний від навчання час, розвитку їх захоплень, усі бажаючі можуть зайнятися громадською діяльністю, спробувати себе у студентському самоврядуванні, різноманітних гуртках, секціях, клубах та центрах за інтересами.


   Незважаючи на деякі складнощі студентського життя, воно наповнене неповторними моментами. Спільні походи до кафе, вилазки на природу, веселі розіграші в гуртожитку, нічні заняття перед іспитом, гордість за отриманий високий бал і радість отриманої стипендії, численні свята та нові знайомства.
   Поза всяким сумнівом, студентські роки, що летять як мить, стануть одним із кращих періодів вашого життя та залишать по собі приємні спогади.

Тож сміливо вливайтеся в студентський колектив, проявляйте активність та реалізуйте свій потенціал на повну!

 

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook