Навчально-науковий інститут енергетики, автоматики і енергозбереження

Сторінка магістра

Накази на затвердення тем магістерських робіт
АКІТ 2020 рік вступу
ЕЕЕ 2020 рік вступу
 

 МАГІСТРИ 2021 року вступу

 АКІТ-21001м

  1. Баленко Мар`яна Миколаївна
  2. Глущенко Володимир Ігорович
  3. Дзюба Олег Володимирович
  4. Долгіх Валерій Вадимович
  5. Єльчанінов Павло Олександрович
  6. Козловець Павло Петрович
  7. Косик Віталій Андрійович
  8. Косогор Дмитро Сергійович
  9. Кравець Богдан Романович
  10. Кравченко Назар Олегович
  11. Мироненко Євгенія Валентинівна
  12. Нікітін Андрій Сергійович
  13. Одинець Дмитро Васильович
  14. Пархоменко Назар Олександрович
  15. Петраш Данило Олександрович
  16. Пилипенко Євгеній Олександрович
  17. Прокопенко Денис Олександрович
  18. Савчук Діана Сергіївна
  19. Самовтор Андрій Олександрович
  20. Семенів Тарас Сергійович
  21. Семирозум Юрій Сергійович
  22. Соколов Владислав Юрійович
  23. Тетерук Назар Сергійович
  24. Якушов Владислав Володимирович

 ЕЕЕ-21001м

  1. Акулінін Ярослав Дмитрович
  2. Вічужанін Дмитро Русланович
  3. Волощук Микола Юрійович
  4. Головненко Володимир Павлович
  5. Гументик Володимир Михайлович
  6. Ілляшенко Анна Володимирівна
  7. Кабанов Дмитро Володимирович
  8. Карабач Антон Володимирович
  9. Кириленко Вадим Леонідович
  10. Колесник Сергій Олександрович
  11. Марченко Владислав Романович
  12. Матусевич Богдан Олександрович
  13. Овчаренко Ярослав Миколайович
  14. Подольський Андрій Миколайович
  15. Прокопенко Микола Віталійович
  16. Руденко Юрій Ігорович
  17. Солонюк Олег Дмитрович
  18. Суддя Сергій Сергійович
  19. Форостянко Роман Анатолійович
  20. Яневич Ігор Дмитрович
ЕЕЕ-21002м 
  1. Богданець Дмитро Петрович
  2. Борейко Олесь Олегович
  3. Величко Павло Дмитрович
  4. Іваницький Руслан Васильович
  5. Капраненко Артем Олександрович
  6. Коваль Євгеній Володимирович
  7. Ковальчук Назар Петрович
  8. Колодюк Андрій Сергійович
  9. Кравчук Дмитро Вікторович
  10. Лунгул Ігор Петрович
  11. Микитюк Олександр Сергійович
  12. Ніконов Олексій Володимирович
  13. Омельченко Руслан Леонідович
  14. Петрук Максим Віталійович
  15. Приймак Максим Олександрович
  16. Проскура Андрій Васильович
  17. Сангуров Владислав Георгійович
  18. Сєргєєв Максим Андрійович
  19. Ступаченко Назарій Володимирович
  20. Цимбал Марк Олександрович
  21. Шевченко Михайло Ігорович

 ЕЕЕ-21003м 

  1. Білоус Олег Віталійович
  2. Бондаренко Артем Сергійович
  3. Венгер Роман Михайлович
  4. Ворушило Антон Олексійович
  5. Діденко Віталій Валерійович
  6. Дубинецький Віктор Ігорович
  7. Корчков Максим Владиславович
  8. Марцун Богдан Васильович
  9. Марченко Роман Вікторович
  10. Миргородський Артем Володимирович
  11. Падалиця Роман Миколайович
  12. Панчук Роман Володимирович
  13. Редін Артур Миколайович
  14. Самієв Олександр Русланович
  15. Самчук Владислав Олегович
  16. Сизонов Максим Андрійович
  17. Солдатенко Андрій Андрійович
  18. Трохимець Олег Вадимович
  19. Турок Василь Васильович
  20. Федорченко Павло Сергійович
  21. Чорнобай Михайло Вікторович
  22. Чухліб Владислав Володимирович
  23. Швидченко Євгеній Олегович
 

 МАГІСТРИ 2020 року вступу

 АКІТ-20001м

  1. Бісовецький Данило Тарасович
  2. Болбот Анастасія Ігорівна
  3. Буков Андрій Віталійович
  4. Волочай Сергій Анатолійович
  5. Єжевський Михайло Анатолійович
  6. Кириленко Олександр Олегович
  7. Кисляк Ольга Олегівна
  8. Козловський Юрій Сергійович
  9. Луганський Віталій Дмитрович
  10. Мельнічук Олексій Андрійович
  11. Михайлов Олег Вікторович
  12. Могилко Ганна Андріївна
  13. Падун Денис Андрійович
  14. Савченко Іван Вікторович
  15. Самойленко Владислав Васильович
  16. Скорич Владислав Андрійович
  17. Халюта Андрій Васильович
  18. Хомутов Іван Димитрійович
  19. Чуйко Денис Володимирович
  20. Юрченко Дмитро Олегович

ЕЕЕ-20001м

  1. Бабак Денис Олегович
  2. Галяс Василь Олександрович
  3. Голоюх Богдана Вікторівна
  4. Горбняк Микола Андрійович
  5. Дериволков Володимир Валерійович
  6. Дяченко Роман Григорович
  7. Колода Артем Сергійович
  8. Коробка Олександр Васильович
  9. Кочубей Сергій Анатолійович
  10. Кулик Дмитро Олександрович
  11. Ліпатов Андрій Георгійович
  12. Лобецький Василь Миколайович
  13. Малиш Євген Миколайович
  14. Маринич Андрій Сергійович
  15. Матвєєв Євгеній Олексійович
  16. Нагачевська Олена Василівна
  17. Овчаренко Дмитро Вікторович
  18. Палецький Віталій Володимирович
  19. Пасось Владислав Русланович
  20. Рушин Владислав Володимирович
  21. Скоринчук Андрій Геннадійович
  22. Славинський Андрій Вікторович
  23. Фалалєєв Іван Андрійович
  24. Філоненко Вячеслав Володимирович
  25. Шевченко Олександр Сергійович
  26. Шокун Ярослав Анатолійович

ЕЕЕ-20002м

  1. Бойко Владислав Миколайович
  2. Буренко Назарій Васильович
  3. Васильєв Василь Володимирович
  4. Вороніна Катерина Вікторівна
  5. Голобородько Роман Юрійович
  6. Грабарчук Андрій Борисович
  7. Грушин Андрій Юрійович
  8. Гуртовий Юрій Васильович
  9. Гусятинський Дмитро Олександрович
  10. Державець Максим Віталійович
  11. Дихал Віталій Олександрович
  12. Іваненко Андрій Володимирович
  13. Ковбасинський Віталій Віталійович
  14. Корчинський Андрій Юрійович
  15. Костюк Григорій Вікторович
  16. Макух Катерина Петрівна
  17. Петренко Євгеній Анатолійович
  18. Редько Іван Васильович
  19. Селегень Ярослав Сергійович
  20. Синишин Іван Богданович
  21. Сіряченко Максим Сергійович
  22. Скібчик Павло Юрійович
  23. Скрипка Андрій Васильович
  24. Степаненко Олена Василівна
  25. Тищенко Василь Валентинович

ЕЕЕ-20003м

  1. Барабаш Марина Владиславівна
  2. Бочарніков Іван Валерійович
  3. Віюк Денис Віталійович
  4. Вовчак Віктор Володимирович
  5. Дудка Руслан Юрійович
  6. Дуридівка Андрій Вікторович
  7. Дюбо Євгеній Віталійович
  8. Зайченко Євген Олександрович
  9. Климюк Денис Борисович
  10. Ковальчук Сергій Сергійович
  11. Козій Богдан Володимирович
  12. Кулаковський Олексій Сергійович
  13. Мудрик Юрій Олександрович
  14. Подобайло Микола Олександрович
  15. Салганенко Володимир Олексійович
  16. Саюк Ілля Андрійович
  17. Сєрик Олексій Віталійович
  18. Скоцик Микола Олександрович
  19. Стадніцький Микола Олегович
  20. Тимчик Дмитро Станіславович
  21. Хоменко Владислав Петрович
  22. Хомич Ян Максимович
  23. Христич Анна Романівна
  24. Чорнобай Сергій Вікторович
  25. Шандренко Євгеній Михайлович

 

МАГІСТРИ 2019 року вступу

Освітньо–наукова програма

Спеціальність 151 «Автоматизація та комп’ютерно – інтегровані технології»


Магістерська програма «Енергоефективні системи управління біотехнічними об’єктами»

  1. Варакута Андрій Олександрович
  2. Голота Антон Юрійович
  3. Корець Роман Миколайович
  4. Корнієнко Уляна Дмитрівна
  5. Макарук Дмитро Олександрович
  6. Москаленко Андрій Васильович
  7. Рашевський Федір Юрійович
  8. Хмельницький Олександр Олегович
  9. Юрченко Володимир Юрійович
  10. Яковенко Владислав Юрійович

 

Спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»


Магістерська програма «Науково – технічні засади електромеханіки»

  1. Афанасьєва Олена Андріївна
  2. Босик Віталій Андрійович
  3. Голік Володимир Олександрович
  4. Горкун Ілля Віталійович
  5. Малінко Даниїл Олександрович
  6. Мосейчук Ольга Олександрівна
  7. Розенгарт Дмитро Олександрович
  8. Середа Олексій Ростиславович
  9. Соловей Ольга Вікторівна
  10. Фейдак Олександр Вікторович


Магістерська програма «Електричні мережі і системи»

  1. Бабкін Олександр Мирославович
  2. Власенко Іван Вячеславович
  3. Гуляш Артем Валерійович
  4. Єрьоменко Євген Вячеславович
  5. Кайденко Юрій Валерійович
  6. Панський Юрій Іванович
  7. Яцько Сергій Володимирович


Магістерська програма «Енергозабезпечення»

  1. Герасимчук Руслан Олександрович         
  2. Стасій Максим Олександрович
  3. Томченко Денис Сергійович

 

Освітньо–професійна програма

Спеціальність 151 «Автоматизація та комп’ютерно – інтегровані технології»


Магістерська програма «Автоматизація та комп’ютерно – інтегровані технології»

  1. Брик Ілона Ігорівна
  2. Єрофєєв Тимофій Денисович
  3. Павленко Костянтин Олександрович
  4. Федорець Євгеній Вячеславович
  5. Щур Юрій Андрійович
  6. Яковенко Юлія Володимирівна

 

Спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»


Магістерська програма «Автоматизація технологічних процесів та комп’ютерно – інтегровані системи управління інформаційно – технологічними ресурсами АПК»

  1. Бойко Павло Олександрович
  2. Горбатюк Вадим Володимирович
  3. Гулій Ігор Олександрович
  4. Дмитренко Володимир Олександрович
  5. Майстренко Віталій Олександрович
  6. Михайліченко Євгеній Вікторович
  7. Моісеєнко Олександр Олександрович
  8. Павлик Андрій Миколайович
  9. Рижиков Володимир Олексыйович
  10. Чмих Максим Сергійович


Магістерська програма «Енергоінжиніринг в АПК»

  1. Блищик Богдан Миколайович
  2. Ветушко Богдан Сергійович
  3. Джафаров Рустам Намік огли
  4. Дубина Іван Юрійович
  5. Ковальчук Роман Петрович
  6. Лавренчук Володимир Олександрович
  7. Мартиненко Віталій Русланович
  8. Марченко Ксенія Анатоліївна
  9. Мірошніченко Євгеній Вікторович
  10. Павловський Дмитро Ігорович
  11. Соловей Василь Олександрович
  12. Шпакович Олександр Сергійович

 

Магістерська програма «Електротехніка та електротехнології»

  1. Бондарчук Богдан Миколойович
  2. Гапон Олександр Миколойович
  3. Долинний Руслан Григорович
  4. Клепач Микола Юрійович
  5. Костюченко Олександр Костянтинович
  6. Котеленець Владислав Олександрович
  7. Леляк Олексій Васильович
  8. Марін Єгор Дмитрович
  9. Машкін Дмитрій Анатолійович
  10. Миколов Денис Олександрович
  11. Овсюхно Ярослав Олексійович
  12. Сухотський Микола Юрійович
  13. Цивінський Андрій Олександрович


Магістерська програма «Електричні мережі і системи»

  1. Бондар Андрій Анатолійович
  2. Вітенко Віталій Олегович
  3. Вітрук Вадим Володимирович
  4. Галадей Андрій Іванович
  5. Дайнека  Олександр Сергійович
  6. Денисенко Віталій Олександрович


Магістерська програма «Електротехнічні системи електроспоживання»

  1. Камінська Юлія Романівна
  2. Лупанович Володимир Анатолійович
  3. Намчук Андрій Володимирович
  4. Радей Іван Іванович
  5. Струк Максим Олексійович
  6. Харчун Дмитро Олександрович
  7. Хвостенко Вадим Сергійович 
  8. Яржемський Микола Вікторович


Магістерська програма «Енергозабезпечення»

  1. Бондаренко Геннадій Анатолійович
  2. Бровченко Олександр Валерійович
  3. Воєдило Валерій Миколайович
  4. Глинчак Владислав Володимирович
  5. Заблоцький Ярослав Ігорович
  6. Захаренко Роман Русланович
  7. Нерянов Кирило Віталійович
  8. Осипенко Дмитро Олександрович

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook