Рятувальники Київщини за добу сім разів залучалися до гасіння пожеж в екосистемах.

25 березня 2022 року
Київська обл.

24 березня о 16:58 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про загорання трав’яного настилу за адресою: с. Лукаші, поза межами населеного пункту. На місце виклику направлено черговий караул 24-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Баришівка. По прибуттю на місце пожежі встановлено, що відбулося загорання трав'яного настилу є загроза житловим будинкам. Пожежу локалізовано о 17:12 та повністю ліквідовано о 17:36.
24 березня о 19:12 до оперативно-диспетчерської служби Білоцерківського району надійшло повідомлення про те, що горить трав’яний настил на відкритій місцевості за адресою: с. Ожегівка, Володарська сільська громада. До місця виклику направлено черговий караулу 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Володарка. По прибуттю на місце події встановлено, що горить трав’яний настил на відкритій місцевості.
Пожежу локалізовано о 19:39 та повністю ліквідовано о 19:45. До гасіння пожежі залучалася 1 одиниця техніки та 6 чоловік особового складу.
24 березня о 15:15 до оперативно-диспетчерської служби Обухівського району надійшло повідомлення про загорання трав’яного настилу за адресою: с. Красна Слобідка, Обухівська територіальної громади. На місце пожежі направлено черговий караул 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Обухів. По прибуттю встановлено, що горить трав’яний настил. Пожежу локалізовано о 16:07 та повністю ліквідовано о 16:20.
24 березня о 11:44 до оперативно-диспетчерської служби Обухівського району надійшло повідомлення про загорання трав’яного настилу неподалік лісу за адресою: с. Гусачівка, Обухівська територіальної громади. На місце пожежі направлено черговий караул 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Обухів. По прибуттю встановлено, що горить трав’яний настил. Пожежу локалізовано о 12:18 та повністю ліквідовано о 12:20.
24 березня о 16:06 до оперативно-диспетчерської служби Білоцерківського району надійшло повідомлення про пожежу за адресою: м. Біла Церква, Томилівський ліс, горить трав’яний настил. До місця виклику направлено черговий караул 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Біла Церква.
По прибуттю рятувальниками встановлено, що горить трав’яний настил. Пожежу локалізовано о 18:05 та повністю ліквідовано о 18:29. Під час гасіння пожежі залучались 2 одиниці техніки та 11 чоловік особового складу.
24 березня о 18:34 до оперативно-диспетчерської служби Білоцерківського району надійшло повідомлення про пожежу за адресою: м. Біла Церква, 2-й пр-к Леваневського. До місця виклику направлено черговий караул 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Біла Церква.
По прибуттю рятувальниками встановлено, що горить очерет. Пожежу локалізовано о 18:58 та повністю ліквідовано о 19:05. Під час гасіння пожежі залучались 2 одиниці техніки та 11 чоловік особового складу.
24 березня о 18:38 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло телефонне повідомлення, про те, що сталося загорання сухої рослинності в с. Красне по вул. Лісова, Згурівської селищної громади. На місце події направлено черговий караул 26-ї Державної пожежно-рятувальної служби смт Згурівка. По прибуттю на місце події встановлено, що сталося загорання сухої рослинності. Пожежу локалізовано о 19:38 та повністю ліквідовано о 18:55. На пожежі працювали 1 одиниця техніки та 5 чоловік особового складу.
Причини виникнення пожеж встановлюються.

Головне управління ДСНС України у Київській області

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook