Юридичний факультет

випускники

Тригуб Андрій Юрійович (1986 р.н.) – випускник юридичного факультету 2008 р. Народився у м. Новгораді-Волинському на Житомирщині. Практикуючий адвокат, кандидат юридичних наук, член ради Комітету з кримінального права та процесу Асоціації адвокатів України (з 2014 р.), національний експерт Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» (з 2016 р.). Автор 20 наукових праць, монографії «Адміністративно-правове забезпечення продовольчої безпеки України» (у співавторстві), ряду публікацій у популярних юридичних виданнях. Брав участь у підготовці Декларації щодо захисту прав людини у кримінальному провадженні в рамках Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» (2015 р.). Успішно надавав правову допомогу міжнародним компаніям, крупним фінансовим установам, органам влади та місцевого самоврядування, державним діячам та зіркам естради.

 

 

Гончарук Лідія Юріївна (1985 р.н.) – випускниця юридичного факультету 2007 р. Народилася у м. Фастів. Доцент кафедри адміністративного та фінансового права Національного унівеситету біоресурсів і природокористування України, заступник відповідального секретаря Приймальної комісії, кандидат юридичних наук. Захистила кандидатську дисертацію на тему: «Адміністративно-процесуальний статус суб’єктів провадження у справах про порушення ветеринарно-санітарних правил». Автор понад 18 наукових праць, у тому числі колективна монографія «Правове регулювання рибництва та рибальства в Україні».

 

Канарик Юлія Сергіївна ( 1986 р.н.) – випускниця юридичного факультету 2009 р. Народилася  у с. Велика Кужелова Дунаєвецького району Хмельницької області. Доцент кафедри цивільного та господарського права юридичного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України. Кандидат юридичних наук, доцент. Автор понад 40 наукових та навчально-методичних праць. У 2013 р. опубліковано навчальний посібник «Підприємницьке право» з грифом МОН (у співавторстві), «Термінологічний словник-довідник з цивільного законодавства» (у співавторстві), монографію «Актуальні питання господарського законодавства» (у співавторстві), навчальний посібник «Транспортне право» (2015 р. у співавторстві).

 

 

Сатановська Марія Анатоліївна (1989 р.н. – випускниця юридичного факультету 2011 р. Народилася у м. Львові. У 2006 році закінчила ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, м. Жмеринки Вінницької області. Начальник відділу організації роботи з приватизації та оренди державного майна Міністерства аграрної політики та продовольства України, член Асоціації правників України, кандидат юридичних наук. Співучасник розробки нормативно-правових актів, у сфері інвестиційної політики та державно-приватного партнерства, у тому числі Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо зняття регуляторних бар’єрів для розвитку державно-приватного партнерства в Україні та стимулювання інвестицій)», а також у сфері управління об’єктами державної власності аграрного сектору економіки. Автор понад 20 наукових та навчально-методичних праць, зокрема у сфері взаємовідносин держави як партнера та приватного сектору.

 

 

Кідалов Сергій Олександрович (1988 р.н.) – випускник юридичного факультету 2010 р. Народився у м. Бердянськ, Запорізької області. Кандидат юридичних наук, доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства та керівник Юридичної клініки «Захист та справедливість», Національного університету біоресурсів і природокористування України, член Асоціації правників України (з 2016 р.). Автор 25 наукових праць, монографії «Організаційно-правові засади діяльності органів охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства», «Правове регулювання діяльності державних органів у сфері збереження водних біоресурсів», «Правові основи правління у сфері лісових та водних ресурсів» (у співавторстві), ряду публікацій у популярних юридичних виданнях. Бере активну участь у розвитку юридично-клінічного руху в Україні (з 2016 р.). Здійснює керівництво науково-практичної роботи студентів (Юридична клініка НУБіП України»), є ініціатором проведення «Правничої школи» (проведення лекцій з актуальних практично-правових питань).

 

 

Шовкун  Юлія Вікторівна (1986 р.н.) – випускниця  юридичного факультету 2008 р. Народилася в м. Миронівка на Київщині. Практикуючий юрист, кандидат юридичних наук, автор понад 10 наукових праць. Трудовий стаж на посаді юриста більше 10 років, на даний час працює провідним юристом Національного університету біоресурсів і природокористування України, поєднуючи основну роботу, з науково-педагогічною, паралельно викладаючи на  кафедрі аграрного, земельного та екологічного права імені академіка В.З. Янчука, та надаючи правову допомогу юридичним, фізичним особам і представляє їхні інтереси в судах.

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook