Зустріч з керівництвом агробіологічного факультету

18 січня 2022 року
   Вже завершуються новорічні свята, а тому саме час складати плани на новий 2022 рік. Тому розпочинаємо свою діяльність з розширеного засідання кафедри генетики, селекції і насінництва ім. проф. М.О. Зеленського за участі деканату для обговорення здобутків, проблем, а також напрямків розвитку.
   Першим на засіданні виступив завідувач кафедри Олександр Макарчук, де, в першу чергу, пригадав всі здобутки, всі результати, яких ми досягли злагодженою роботою трудового колективу. В минулому році ми з гордістю випустили 11-х перспективних селекціонерів з кваліфікацією "Магістр з агрономії". Кафедра поповнилася двома молодими та перспективними кадрами в якості асистентів – Романом Спряжкою та Іриною Шпакович. Старший викладач кафедри Юлія Дмитренко здобула звання доцента, а Ганна Ковалишина стала професором.
   В ході обговорення мова зайшла і до досить хвилюючого питання браку навчальних лабораторій. Такі напрямки нашої роботи як селекція, генетика та мікробіологія активно розвиваються. Все більшу роль в них відіграють лабораторні методи досліджень, а тому розвилася тривала дискусія щодо пошуку шляхів вирішення цього питання.
   За участі декану факультету Оксани Тонхи було обговорено плани та напрямки розвитку. Найбільшу увагу приділили таким питанням як проведення профорієнтаційної роботи, зокрема оцінювання науково-дослідницьких робіт ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик»; покращення наукової діяльності за рахунок подачі заявок на фінансування наукових проектів та грантів; залучення іноземних студентів. В 2022 році планується проведення Міжнародної конференції присвяченої 110 річчю проф. М.О. Зеленського ідейним натхненником якої є Віталій Жемойда.
   Володимир Завгородній повідомив про важливість правильного формування навчальних програм та підбору вибіркових дисциплін для студентів, а також зазначив необхідність забезпечення дисциплін навчально-методичними матеріалами.
   Віталій Коваленко звернув увагу на організаційні питання щодо 125 річчя університету.
   Для кращої організації подальшої роботи кафедри, після засідання з деканом відбулося планове засідання кафедри, де повторно розглянули поставленні завдання, а також обрали відповідальних за їх виконання та контроль. 
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook