Ряди селекціонерів поповнилися 11-ма фахівцями – захист магістерських робіт пройшов успішно!

16 грудня 2021 року
«Добби свободен!»
Джоан Роулинг
    Ще вчора всі квапливо бігали по кафедрах агробіологічного факультету, писали, дописували власні наукові роботи. Хвилювалися, адже кожен доклав чимало зусиль: пройшов виробнику практику, написав магістерську роботу, успішно здав сесію та пройшов плагіат. А сьогодні випускники отримали вже чесно зароблені дипломи і з посмішками фотографуються для Instagram та інших соціальних мереж, щоб гордо заявити: «Я магістр!».
    Вже завтра випускники кафедри генетики, селекції та насінництва ім. проф. М.О. Зеленського стануть успішними працівниками провідних селекційних компаній, але ще сьогодні ми маємо змогу поспілкуватися з ними на передодні їх великих звершень і відкриттів. Почути поради і побажання.
    Так, напередодні захисту магістерських кваліфікаційних робіт студенти-випускники мають позитивні передчуття майбутнього після випуску з Національного університету біоресурсів і природокористування України. Кожен з них має великі плани на майбутнє, більшість з них вже працює за спеціальністю і планує продовжувати шлях до вершин в агросфері, зокрема в селекції та насінництві. Випускники також вирішити залишити цінні поради своїм наступникам. Найщирішим і найціннішим з них були:
- вчасно виконувати всі завданням (закривати вчасно сесію);
- ставити перед собою чіткі цілі і впевнено до них іти;
- постійно розвиватися, зокрема, приділяти увагу вивченню англійської мови, а також професійному розвитку;
- і, звісно, приділяти увагу пошуку роботи за спеціальністю, у чому можуть сприяти, за необхідності, працівники кафедри.
    Також випускники приємно вразили побажаннями колективу кафедри: «Перш за все потрібно цінувати час викладачів, які дали нам освіту.», «Залишайтесь такими, якими ви є! Але завжди прагніть вдосконалення.», «Це сама краща та добра кафедра у НУБіП Украйни. Хотілося б побажати оновлення комп’ютерів.», «Міцного здоров’я та успіху у викладацькій діяльності!».
    Захист магістерських робіт селекціонерів традиційно відбувся 16 грудня. Вступне слово належало голові комісії Світлані Каленській.