СТУДЕНТИ 1 КУРСУ 8 ГРУПУ ФАКУЛЬТЕТУ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ: "ДЯКУЄМО НУБіП УКРАЇНИ ЗА ОЧНЕ НАВЧАННЯ!"

10 грудня 2021 року

Київ, ВДНГ, НУБіП України – ми, студенти 1 курсу 8 групу факультету ветеринарної медицини, вже тут! Приїхали! Ура!!!
Київ – дивовижне місто, яке кожен день приймає тисячі гостей. Тут маса дивовижних місць, які створила сама природа, але є й такі, над якими попрацювали талановиті художники, архітектори та просто поціновувачі прекрасного. У столиці є багато різнопланових пам’яток, які відвідують здобувачі вищої освіти факультету та якими пишається місцеве населення, а, особливо, кияни. Серед них є відмінний екземпляр, який полюбився багатьом – це пам`ятник жабі, який знаходиться недалеко від відомого Музею води, та багато інших пам’ятників.


Дякуємо Національного університету біоресурсів і природокористування України за надану нам можливість вільно спілкуватись з викладачами, обговорювати цікаві для нас теми, займатися з одногрупниками науковою роботою! Щодо предметів, то найбільш ми сумували за лабораторними роботами з неорганічної хімії.
Гуртожиток – це другий дім для кожного із нас і має свої окремі плюси в очному навчанні. Тут студенти проводять бесіди, розваги, тренування та спільно навчаються.
Окремо хочемо висловити подяку ректорату і деканату факультету ветеринарної медицини Національного університету біоресурсів і природокористування України за можливість наживо вивчати анатомію: наявна кісткова база кафедри, пластиновані препарати дають змогу краще засвоїти пройдений під час дистанційного навчання матеріал.


Ми раді, що немає більше ніякого зуму або вебексу, а лише живе спілкування, адже здобуття фаху лікаря ветеринарної медицини потребує належної практичної підготовки, яку можна отримати лише за умови очного навчання.
Дякуємо рідному НУБіП України!!!

Анастасія РОЛДИЧ,
староста 8 групи 1 курсу


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook