Профорієнтаційна зустріч зі студентами юридичного відділення ВСП «Рівненського коледжу НУБіП України».

January 27, 2020

Звіт про проведення профорієнтаційної роботи зі студентами

юридичного відділення ВСП «Рівненського коледжу НУБіП України».

 

  11 листопада 2019 року у рамках проведення профорієнтаційної роботи юридичного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України кандидатом юридичних наук, доцентом, доцентом кафедри адміністративного та фінансового права Долгополовим Анатолієм Миколайовичем та кандидатом юридичних наук, старшим викладачем кафедри теорії та історії держави і права Поповою Оленою Вікторівною була проведена профорієнтаційна бесіда зі студентами юридичного відділення ВСП «Рівненського коледжу НУБіП України».

  На цьому заході студенти юридичного відділення ВСП «Рівненського коледжу НУБіП України» були ознайомлені з структурою та спеціальностями Національного університету біоресурсів і природокористування України, було наголошено на перевагах які надає вищий навчальний заклад, специфіки навчання на юридичному факультеті, змістом майбутніх практик та перспективами працевлаштування після закінчення навчання, ознайомлені із досягненнями юридичного факультету та університету в цілому.

  Вибір професії, який відповідає інтересам і нахилам особистості молодої людини – завдання складне. Воно не завжди під силу молодої людини, тому треба постійно та цілеспрямовано.
Метою проведення даної бесіди є намагання допомогти формуванню інтересу до професійної юридичної діяльності.
  Цей захід пройшов в активній та дружній атмосфері, студенти проявили високу зацікавленість до поданої інформації. Для поглиблення результатів профорієнтаційної роботи студенти юридичного відділення ВСП «Рівненського коледжу НУБіП України» були запрошені на «День відкритих дверей» до Національного університету біоресурсів і природокористування України.


  Дякуємо адміністрації ВСП «Рівненського коледжу НУБіП України» за розуміння, підтримку в організації зустрічі.

 

 

А.М. Долгополов
кандидат юридичних наук,доцент,
доцент кафедри адміністративного
та фінансового права


 

 
 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook