Профорієнтація триває

December 3, 2018

Усвідомлений вибір професії − найважливіша складова життєвого успіху випускника. Зміни, що відбуваються у суспільстві, не можуть не впливати на процес формування життєвих цінностей кожної особистості. Соціальні труднощі, матеріальні негаразди ускладнюють проблему вибору майбутньої професії.  Учні далеко не завжди вибирають той навчальний заклад, де вони дійсно  хотіли б навчатись і який найбільше відповідає їхнім природним даним та інтересам. Без перебільшення можна сказати, що для випускників загальноосвітньої  школи вибір професії − це завжди проблема номер один. На допомогу випускникам прийшли  студенти 1 курсу агробіологічного факультету з профорієнтацією.
Тетяна Ящук здійснила візит до Спеціалізованої школи № 271 Подільського району м. Києва.
Володимир Рильський, Владислав Богданець та Олександр Малиш відвідали рідні школи, де вони навчалися – Навчально-виховний комплекс «Школа АІСТ» м. Вінниця, Яготинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Київської області та Ставищенський навчально-виховний комплекс № 1 Київської області.
Студенти розповіли випускникам про престижність факультетів, спеціальностей, за якими здійснюється навчання у Національному університеті біоресурсів і природокористування України, можливість проходження практики, що дає можливість подальшого працевлаштування. У кінці зустрічі учні отримали інформаційні матеріали про факультети і напрями. Дякуємо керівництву шкіл за теплий прийом!

Лілія Пилипенко,
асистент кафедри англійської мови для технічних
та агробіологічних спеціальностей

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook